Bir Kadının Size Aşık Olmasını Sağlayacak Mesajlar

Aşk-Cinsellik-Fal 07 Kasım 2015
875

Aşk dünyanın en güzel ama en karmaşık duygularından bir tanesi. Kimi insanın dilinin tutulmasına neden olurken kisinin dilinin çözülmesine, istediği cesareti bulmasına neden olur. Ama bazen öyle zamanlar gelir ki, ne söyleyeceğinizi veya nasıl davranacağınızı bilemez durumda bulursunuz kendinizi. Duygularınızı ifade edecek kelimelerin ne olduğuna bir türlü karar veremezsiniz. Aşkınıza karşılık almanızı sağlayacak davranışların ve kelimeler arasında kararsız kalırsınız. Sayın erkek okurlarımıza öncelikle söylemek istediğimiz şey kadınların öncelikle ilgi beklediğidir. Kendisine olan aşkınızı sürekli olarak ifade etmeniz gerekir. Peki bunu nasıl yapmak gerekir. Malum her dakika birlikte olamazsınız. Bunu yapmak için teknolojinin nimetlerinden faydalanmalısınız. Gün içerisinde sevdiğiniz kadına aşk dolu mesajlar atarak hem sevginizi ifade etmiş olacaksınız hem de sevgilinizin size sürekli aşık kalmasını sağlayacaksınız. Yani bir taşla iki kuş vurmuş olacaksınız. Fakat burada önemli bir konuyu da hatırlatmak isterim. Hangi durumda hangi mesajı atacağınız çok önemli. Sevgilinizi kızdırmışsanız ve gönlünü almak istiyorsanız atacağınız mesaj farklıdır, size aşık olmasını istiyorsanız atacağınız mesaj farklıdır. İşte bir kadının size aşık olmasını sağlayacak mesaj örnekleri..

Sevgiliniz Size Kızmışsa ve Gönlünü Almak İstiyorsanız ;

Sevgilinin affetmesi için ne yapmalı diyen okurlarımız için söylenen güzel sözlerden bir kaç tane örnek verelim hemen.

sevgilinin_affetmesi_için_soylenen_sozler

Bir Kadının Size Aşık Olmasını Sağlamak İçin

Eğer ilk kez gördüğünüz bir kadınını kalbini kazanmak size önereceğimiz güzel sözlerle sevdiğiniz kadının kalbini kazanabilirsiniz.

bir_kizin_asik_olmasi_icin_guzel_sozler

Aranızı Düzeltmek İçin

Eğer sevgilinizle uzun zamandır birlikteyseniz ve aranız bozuksa bu mesajlar tam size göre olacak. Aranızın düzelmesi için mutlaka bu sözleri kullanın derim.

aramizin_duzelmesi_icin

En Romantik Evlenme Teklifi

Sevgilinize evlenme teklifinde bulunmak için işte size muhteşem evlilik teklifi sözleri.

en_romantik_evlilik_teklifi_sozleri

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Bir Kadının Size Aşık Olmasını Sağlayacak Mesajlar” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar