BOZA MASKESİ-BOZA PEELİNGİ İNCİ SOYDAN

Cilt Bakımı ve Güzellik 11 Ocak 2011
342
BOZA MASKESİ BOZA PEELİNGİ
BOZA MASKESİ BOZA PEELİNGİ

Boza Maskesi İnci Soydan

İnci Soydan Boza Maskesi,İnci Soydan Boza Peelingi,Cilt Terapisti İnci Soydan Boza Peelingi,Cilt Terapisti İnci Soydan Boza Maskesi, 11 ocak sabahların sedasında güzellik uzmanı boza maskesi
11 Ocak 2011 tarihinde, Seda Sayanın Programına Konuk olarak Katılan Cilt Terapisti İnci Soydan, ciltteki lekeleri yok eden, , yüzdeki sarkmaları engelleyen ve toparlayan, gergin, ipeksi bir cilde sahip olmayı sağlayacak olan, Boza Maskesi tarifi verdi.
Boza Maskesi İçin Gerekli Malzemeler ;
*1 tatlı kaşığı boza,
*1 tatlı kaşığı yulaf unu ve ya arpa unu,
Boza Maskesi Hazırlanışı ve uygulanışı: Malzemeleri karıştırıp yüzünüze ve dekoltenize uygulayın. 13-20 dakika kaşığın tersiyle ve ya bir cam bardakla dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın ve yüzünüzü yıkayıp nemlendiricinizi uygulayın. Bu uygulamayı haftada 2 defa yapmak yeterli olacaktır.
İnci Soydan Boza Peelingi
11 Ocak 2011 tarihinde Sabahların Sedası Programında, Cilt Terapisti İnci soydan, boza Maskesi ile birlikte, Boza Peelingi tarifi de verdi. Evde hazırlanacak olan Boza Peelingi için malzemeleri saydıktan sonra, kullanımını anlatalım.
İnci Soydan Boza Peelingi
* 1 tatlı kaşığı boza,
* 1 çay kaşığı tarçın,
* 1 çay kaşığı toz şeker,
Boza Peelingi Hazırlanışı ve uygulanışı: Boza, tarçın ve şekeri karıştırıp yüzünüze yumuşak dairesel harekelerle masaj yapın ve yıkayın.
Cilt Bakmını uygularken, Öncelikle boza peelingi ve ardından da, boza maskesi uygulanmalıdır. Çünkü, boza peelingi ile temizlenmiş ciltte, boza maskesinin etkisi çok daha fazla olacaktır.
İnci Soydan Boza Maskesi,İnci Soydan Boza Peelingi,Cilt Terapisti İnci Soydan Boza Peelingi,Cilt Terapisti İnci Soydan Boza Maskesi, 11 ocak sabahların sedasında güzellik uzmanı boza maskesi
Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“BOZA MASKESİ-BOZA PEELİNGİ İNCİ SOYDAN” hakkında 2 yorum var

  • esin

    boza peelingini yaptım,ancak cildim inanılmaz bi şekilde ynmaya başladı,daha sonra hemen yıkadım.şu anda inanılmaz bi şekilde kaşınıyorum ellerim ve ayaklarım şişti sanırım tarçın yüzünden oldu.ne yapmam gerek acaba birazda panikledim:(

  • sny kılıç

    esin arkadaşım aynı durumu bende yaşadım panikledim hemen yıkadım ama yıkadıktan 15 dk sonra geçti cildim müthiş güzelleşti inanamadım:)tekrar tekrar yapıcam.

  • İlginizi Çekebilir

    Sponsor Bağlantılar