Bu Bitkiyi Evinize Koyarsanız Muazzam Bir Bolluğa ve Zenginliğe Kavuşabilirsiniz

Dr Ömer Coşkun 22 Aralık 2016
6543

Bitkilerin hem ruh sağlığımız hem de beden sağlığınız üzerindeki etkisi kesinlikle tartışılmaz. Ama elbette bu bitkileri dikkatli ve bilinçli bir şekilde kullanmak gerek. Bitkilerin bu faydasının yanı sıra, maddi kısmetlerimize de yardımcı olduğunu biliyor muydunuz? Nasıl olacak o iş dediğiniz duyuyorum sanki. Para bitkisini duydunuz mu hiç? Ben bolluk bereket bitkisi olarak bilinen mücevher bitkisinin bu marifetini yeni duydum ve çok çok ilginç olduğunu düşündüğüm için de sizlerle paylaşmak istedim. İşte size para bitkisi ile ilgili muhteşem ipuçları.

Mücevher Bitkisi

mucevher_bitkisi

Bolluk bereket bitkisi ve para bitkisi demiştim mücevher bitkisi için. Mücevher bitkisinin latince ismi; Crassula imiş. Türkçe Adı da Mücevher bitkisi. Mücevher bitkisi özellikle Asya’da bolluk, bereket, şans, uğur ve para getirdiğine inanılan bir bitki. Elbette tek marifeti bu değil mücevher bitkisinin. Aynı zamanda ortamda bulunan elektro manyetik alanı da kendine çekiyor ve bu sayede bizleri zararlı manyetik alanlardan koruyor. Az su tükettiği için bakımı da çok kolay olan mücevher bitkisi Çin tıbbında da ve Feng Shui felsefesinde çok kullanılan bitkilerden bir tanesi.

Crassula/Mücevher Bitkisi Evin Neresine Konulmalı?

mucevher_bitkisi_crassula

Mücevher bitkisinin size şans, para, bolluk, bereket ve uğur getirmesi için, evinizin herhangi bir yerine değil de, evinizin kuzey kısmına sağ tarafına koymanız gerekiyor. Çin tıbbında ve Feng shui felsefesinde mücevher bitkisini evdeki konumu bu şekilde. Feng Shui’ye göre crassula/mücevher bitkisinin içinde bulunduğu evlerde kıa sürede şans, bolluk, bereket ve zenginlik hakim oluyor.

Evinizin Havasını Temizleyen Bitkiler

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Bu Bitkiyi Evinize Koyarsanız Muazzam Bir Bolluğa ve Zenginliğe Kavuşabilirsiniz” hakkında 2 yorum var

İlginizi Çekebilir
OPENCART SANAL POS

OPENCART SANAL POS

14 Mayıs 2019
183

Sponsor Bağlantılar