BURÇLARA GÖRE MAKYAJ NASILL YAPILIR ?

Burçlara Göre Makyaj Nasıl Yapılır ?
Burçlara Göre Makyaj,Burçlara Göre Makyaj Önerileri,Burca Göre Makyaj,Burçlar ve Makyaj, Burçların Makyaj Renkleri

Burçlar hayatımızın pek çok alanında bizi etkiliyor. Tabiki, bu etki güzellik alanında mevcut. Burçlar ve makyaj konusunda sizleri bilglendirelim istedik. Burçlara göre makyaj nasıl yapılır bir bakalım..

Burçlara Göre MakyajBurçlara Göre Makyaj,Burçlara Göre Makyaj Önerileri,Burca Göre Makyaj,Burçlar ve Makyaj, Burçların Makyaj Renkleri
Eğer Koç,Aslan ve yay burcundan iseniz;
Ateş grubu burcunun özelliklerini taşıyorsunuz demektir. Ateş grubu insanları, sıcak mizaçlı, dinamik ve kendinden emin kişilerdir. Sizlere önereceklerimiz ile çok daha çekici görünecek ve güzelliğinizi ön plana çıkarabileceksiniz.
Ateş Grubu insanının renkleri ; Kırmızı, orange, altın sarısı, antrasit gri ile kombine edilmiş bakır rengi gibi parlak renklerdir. Bu renkler sayesinde ateşli ve sıcak kişiliğinizi ortaya çıkarırısınız.
Ateş Grubu Kadınları Nasıl Makyaj Yapmalı ?
Göz kapaklarınızın üzerini altın veya orange renkleriyle canlandırabilirsiniz. Göz kapaklarınızın üst kısmını içten dışa doğru antrasit rengi ile gölgelendirin. Siyah veya koyu kahverengi göz kalemi ile gözlerinizin çevresini belirleyin. Yine siyah veya koyu kahverengi rimel kullanabilirsiniz. Yanaklarınızı bakır tonunda allık ile vurgulayabilirsiniz. Koyu kırmızı dudaklar sizin için idealdir.
Eğer,  Boğa,Başak ve Oğlak burçlarından biri iseniz ;
Toprak grubu burçlarındasınız demektir. Toprak grubu kadınları, dişiliğini ve tipinizi makyaj ve parfüm ile daha anlamlı hale getirmeyi çok sever.
Toprak Grubu Kadınlarının renkleri ; Bej, kahverengi, bakır rengi veya toprak sarısı,mısır sarısı veya koyu yeşil tonlarıdır.
Toprak Grubu Kadınları Nasıl Makyaj Yapmalı ?
Toprak kadınına, özellikle gözleri vurgulayan etkileyici bir makyaj tarzı uymaktadır. Bunun için göz kapaklarınızı koyu kahverengi ile renklendirin. Kaşlarınızın ve göz kapaklarınızın alt kısmına bakır tonunda far uygulayabilirsiniz. Siyah rimel kullanın. Yanaklarınızı pas rengine yakın kahverengi ruj ile vurgulayın. Dudaklar bej tonunda olmalı. Tırnaklarınıza bakır rengine yakın bej oje kullanabilirsiniz.
Eğer, İkizler,terazi,kova burçlarından biri iseniz ;
Hava Gurubu burçlarına mensupsunuz demektir. Hava grubu kadınlarının cildi hasas ve incedir. Bu sebeple de sürekli bakımlı olma ihtiyacı hissederler. Fakt sürekli olarak bakım yapmaya vakit ayıramadıkları için biraz sıkıntı duyarlar..
Hava Grubu kadınlarının renkleri ;
Tüm pastel renkler ve gök mavisi, pembe, açık yeşil gibi serin renkler, hatta limon sarısı havalı ve hafif mizacınıza hitap etmektedir.
Hava Grubu Kadınları Nasıl Makyaj Yapmalı ?
Hava elementinin belirgin ve ince yüz hatlarına, serin tonların kullanıldığı yumuşak bir makyaj stili uymaktadır. Zıtlık yaratması açısından öncelikle göz kapaklarınızın üst kısmına beyaz far uygulayın. Açık pembe tonu ise kaşlarınızın altına doğru kullanabilirsiniz. Göz kapaklarınızı iç kısmından dışına doğru açık mavi ile renklendirin. Mavi göz kalemi kullanın, ancak çizginin ince olması gerekir. Kirpiklerinize de mavi rimel kullanabilirsiniz. Yanaklarınızı, dudaklarınızı ve tırnaklarınızı gül pembesi ile tonlandırın.
Eğer, yengeç,akrep,balık burçlarından biri iseniz ;
Su gurubundasınız demektir. Su grubu kadınları, Keyifsiz zamanlarında bile, bakımlı olmak ve makyaj yapmak ihtiyacı hissederır.Çünkü, hissettikleri anında yüzlerine yansır. Makyaj yapmak onların daha iyi hissetmesini sağlar.Makyaj yaparken, genelde dolgun ve adeta kalemle çizilmiş dudaklarını ön plana çıkarmayı seven hava grunbu kadınlarının renkleri ;  Koyu mavi, turkuvaz veya maviye yakın yeşil,  siyah ve eflatun tonlarıdır.
Su Grubu Kadınları Nasıl Makyaj Yapmalı ?
Su grubu kadınları yumuşak tonlarda makyaj yamalıdır.  Mavi arası yeşil renge zıt olarak öncelikle göz kapaklarınıza beyaz far kullanın ve daha sonra göz kapaklarınızın alt kısmını bu yeşil renk ile gölgelendirin. Kirpiklerinize kahverengi rimel kullanın. Az miktarda şeftali tonu allık ile yanaklarınızı vurgulayın. Dudaklarınıza ve tırnaklarınıza da şeftali renginde ruj ve oje kullanabilirsiniz.
Burçlara Göre Makyaj,Burçlara Göre Makyaj Önerileri,Burca Göre Makyaj,Burçlar ve Makyaj, Burçların Makyaj Renkleri

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“BURÇLARA GÖRE MAKYAJ NASILL YAPILIR ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar