ÇAĞATAY ULUSOY&SELİN BORONKAY

Tv-Sinema-Magazin 08 Mart 2011
840

Selin Boronkay
Selin Boronkay

Çağatay Ulusoy &Selin Boronkay

Çağatay Ulusoy, Çağatay ulusoy sevgilisi,Çağatay Ulusoy ve sevgilisi,Çağatay Ulusoy Sevgilisi Kim, Çağatay Ulusoy Selin Boronkay,Çağatay ulusoy kiminle beraber,Selin Boronkay,Selin Boronkay kaç yaşında,Selin Boronkay Kimdir,Selin Boronkay Çağatay Ulusoy,Selin Boronkay Twitter,Selin Boronkay Ajansı
Çağatay Ulusoy ve Sevgilisi-Çağatay Ulusoy Kimle ?
Adını Feriha Koydum Dizisinde Emir Karakterini canlandıran Çağatay Ulusoy Sevgilisi ile görüntülendi.
Çağatay ulusoy kiminle beraber
Çağatay Ulusoy kendinden 15 yaş büyük sosyetik güzel Selin Boronkay ile aşk yaşıyor. Adını Feriha Koydum dizisinde Hazal Kaya ile başrolü paylaşan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoyun, kendisinden 15 yaş büyük olan sosyetik güzel Selin Boronkay ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.Genç Kızların Kalbini Çalan yakışıklı oyuncunun sürpriz sevgilisi, hayranlarını oldukça üzecek gibi görünüyor.
Sürpriz aşk magazin gündemine bomba gibi düşecek. Show TV’de yayınlanan ‘Adını Feriha Koydum’ adlı dizide Hazal Kaya’nın oynadığı kapıcı kızı Feriha’ya âşık olan zengin çocuğu Emir‘i canlandıran 21 yaşındaki Çağatay Ulusoy‘un, kendisinden tam 15 yaş büyük Selin Boronkay ile birliktelik yaşadığı ortaya çıktı.
Selin Boronkay Ajansının Adı
İki yıldır Selin Boronkay’ın sahibi olduğu ‘S Management’ adlı ajansa bağlı olarak mankenlik yapan Çağatay Ulusoy ile Selin Boronkay arasındaki iş ilişkisi kısa sürede aşka dönüştü. Sosyetenin tanınmış ailelerinden Boronkaylar’ın kızı olan Selin Boronkay, daha önce kendisinden yaşça bir hayli küçük olan şarkıcı Onur ile de aşk yaşamıştı.
Selin Boronkay Kimdir ?-Se4lin Boronkay Kaç Yaşında ?
Selin Boronkay, 16 Nisan 1974 Doğumlu. 37 Yaşında. Ünlü İş adamı Zolton Boronkayın Ortanca Kızı olan Selin Boronkay, Ortodoks Rum ailesinden bir hanım. Yüksek Öğrenimini Amanyada tamamlamış ve Türkiyeye Dönmüş. Türkiyede yapmış olduğu başarılı işler ile, adından pek çok defa söz ettirmiştir. Sadece Aşkları ve eğlence hayatı değil, iş hayatındaki başarılarda, çok konuşulmuştur.
Selin Boronkay
Oran Halkla İlişkiler, Toy Box Production, S Manegement, Pan Ajans ve Cess Nispet Ajans gibi kurumlarda halkla ilişkiler müdürü, koordinatör, patron ya da yönetici sıfatlarıyla görev almıştır.
Selin Boronkay Ajansı
Selin Boronkay, ünlü sanatçı ve mankenlere menajerlik yapmak, güzellik yarışmaları, defileler, davet ve partiler düzenlemek, sanatçı ve manken organizasyonları düzenlemek gibi, birçok alanda hizmet sunmuştur.
Selin Boronkay Twitter-Selin Boronkay Twitter Adresi
twitter.com/selinboronkay
Selin Boronkay-Çağatay Ulusoy
Selin Boronkay ve Çağatay Ulusoyun aşk yaşadığı haberleri, dün magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. ancak İkili, aşk dedikodularını yalanladı. Yayınlanan Fotoğrafları da, hayranlarının isteği üzerine çektirdiklerini belirttiler. Üstelik bu haberlere çok güldüklerini ve aynı zamanda da üzüntü duyduklarını söylediler.
Çağatay Ulusoy, Çağatay ulusoy sevgilisi,Çağatay Ulusoy ve sevgilisi,Çağatay Ulusoy Sevgilisi Kim, Çağatay Ulusoy Selin Boronkay,Çağatay ulusoy kiminle beraber,Selin Boronkay,Selin Boronkay kaç yaşında,Selin Boronkay Kimdir,Selin Boronkay Çağatay Ulusoy,Selin Boronkay Twitter,Selin Boronkay Ajansı

ÇAĞATAY ULUSOY KİMDİR BİYOGRAFİSİ

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“ÇAĞATAY ULUSOY&SELİN BORONKAY” hakkında 8 yorum var

 • ebru küçük

  askımm sen ckckckck yakısıklısın

 • fatma

  adini feriha dizi hiic ama hiic bitmesin yhaa uzun surer insallah x hazal ve cagatay siz bu diziye cok yakisiyorsunuz sizi ck seviyorum !

 • ebru küçük

  hyr boyları hıc aynı deil handeyi ya da beni alsın

 • CU...A...LOVE

  SENI COK SEVIYORUM.COK GUZEL BI DIZI.EN COOK EMIRI BEYENIYORUM ONU COK SEVIYORUM.

 • mahsa

  Emiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiir seni cok seviyorum

 • elif

  emirrrrrrrrrrrrr seni sewiyorum

 • حنانه

  slam

 • İlginizi Çekebilir

  Sponsor Bağlantılar