Çağatay Ulusoyun Yeni Dizisi Kod Adı Köstebek

Tv-Sinema-Magazin 15 Temmuz 2016
331

Best model yarışmasında birinci olduktan sonra Adını Feriha Koydum dizisinde geçen kızların kalbine taht kuran Çağatay Ulusoy ardından pek çok sinema ve dizi filminde rol alarak, hayran kitlesini de epey artırdı. Geçen sezon Deli Bal Filmi ve Medcezir dizisi ile adından sıkça söz ettiren Çağatay Ulusoy bu yıl da Kod Adı Köstebek adlı dizi ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Eylül ayında izleyicisi ile buluşması kararlaştırılan Kod Adı Köstebek dizisinde Çağatay Ulusoy’un bayan partneri merak ediliyordu. Nihayet Dizinin başrol bayan oyuncusu da bulundu.

Çağatay Ulusoy Bensu Soral Aynı Dizide

cagatay_ulusoy_bensu_soral

Yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı Kod Adı Köstebek dizinde başrolleri Çağatay Ulusoy ve Bensu Soral paylaşıyorlar. 4 aylık bir araştırma sonunda Bensu Soral ile anlaşan yapımcılar Kod Adı Köstebek Dizinin Eylül ayında Tv de yayınlanmaya başlayacağını belirtiyor.  Ay Yapım tarafından yapılacak olan dizide Bensu Soral Çağatay Ulusoy’un sevgilisi rolünü oynayacak.

Kod Adı Köstebek Dizisini Konusu

kod_adi_kostebek_cagatay_ulusoy

Kod Adı Köstebek dizisi Başrollerinde Leonardo DiCaprio, Jack Nicholson ve Matt Damon  gibi dünyaca ünlü isimlerin yer aldığı Köstebek Filminden esinlenerek yapılmış yapım. Dizinin konusu tam olarak belli olmasa da Bensu Soral dizide güçlü br avukatı canladırılacak. Kod Adı Köstebek Dizisi Oyuncuları arasında Farah Zeynep Abdullah, Çetin Tekindor ve Haluk Bilginer gibi oyuncuların da yer alacağı kulislerde konuşulmaya başlandı. Kod Adı Köstebek Dizisi ATV de yayınlanacak.

Çağatay Ulusoy Biyografi

Çağatay Ulusoy Yeni Jön

 

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Çağatay Ulusoyun Yeni Dizisi Kod Adı Köstebek” Konulu yazıdaki yorumlar

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar