Çanakkale Boğaz Köprüsünün Yeri

Dr Ömer Coşkun 26 Mayıs 2015
395

Türkiye’nin 4. Boğaz köprüsü olacak olan Çanakkale Boğaz Köprüsü imara açıldıktan sonra, en çok merak edilen konuların başında Çanakkale Boğaz Köprüsünün güzergahı idi. Çanakkale Boğaz Köprüsünün güzergahı sonunda belli oldu. Dev projeye göre, Çanakkale Boğaz Köprüsünün güzergahı İstanbul Silivri’den başlayacak. Tekirdağ Marmara Ereğli’sinden Çorlu’ya , Süleymanpaşa’dan Malkara ilçelerine kadar gelecek olan Çanakkale Boğaz Köprüsü Bu güzergah üzerinden Çanakkale’ye ulaşacak.

Çanakkale Köprüsü Nerede Yapılacak

Çanakkale Köprüsü’nün bir ayağı Çanakkale’nin Gelibolu İlçesinden başlayacak ve Lapseki, Çan, Yenice ilçelerini de kapsayacak ve Balıkesir’in Balya ilçesinde son bulacak bir asma köprü şeklinde yapılacak. Çanakkale Boğaz Köprüsü projesinin hayata geçecek olması da Gelibolu’da satılık arsa, arazi ve daire fiyatlarını da çok fazla etkilemiş durumda.

Gelibolu Emlak Satılık Arsa Arazi ve Daire Fiyatları

canakkale_bogaz_koprusu_nereden_gececek

Türkiye’nin 4. Boğaz köprüsü olacak olan Çanakkale Boğaz Köprüsü Gelibolu’ ya da vuruyor. Bu durum da, Gelibolu ilçesinde emlak, satılık arsa, arazi ve daire fiyatlarında epey bir artışa neden oldu. Gelibolu’da emlak, satılık arsa, arazi ve daire Fiyatları neredeyse 2-3 kat arttı. Yatırım yapmak isteyen pek çok holding ve vatandaş Gelibolu emlak piyasasından satılık arsa, arazi ve daire fiyatlarını araştırmaya ve uygun buldukları yerlerden arazi arsa satın almaya başladı.

Gelibolu’da Satılık İmarlı İmarsız Arsalar Araziler

Çanakkale Boğaz Köprüsü Gelibolu’ya da vuruyor ve emlak fiyatları hızla artıyor. Gelibolu Emlak piyasası, Çanakkale Boğaz Köprüsü haberi ile oldukça hareketlendi. Çanakkale Boğaz Köprüsünün imara açılması ile birlikte Özellikle Gelibolu da emlak, satılık arsa, arazi ve daireler pek çok kişi tarafından araştırılır oldu. Gelibolu’da imarlı ve imarsız olmak üzere satılık pek çok arsa ve arazi mevcut. Çanakkale Boğaz Köprüsünün bir ayağının Gelibolu’nun Sütlüce Köyünde olması, satılık arsa ve araziler en gözde yatırım aracı haline geldi. Gelibolu emlak alanında oldukça iyi yatırım araçlarına sahip. Gelibolu’da yatırım amaçlı Emlak sahibi olmak isteyenler, Gelibolu’nun merkezinde ve köylerinde, satılık emlak, arsa, arazi ve daire bulabilirler. Ya da Villa Konut, toplu konut, Sanayi ve ticari amaçlı kullanılabilecek satılık arsa ve arazilerden bir tanesini tercih edebilirsiniz.

Gelibolu’da Satılık Arsa ve Arazilerin Fiyatları

canakkale_bogaz_koprusu_gelibolu_emlak_satilik_arsa_arazi_daire

Gelibolu Emlak açısından iyi bir yatırım aracı olmasından dolayı satılık arsa, arazi ve daire fiyatları da bulundukları yere göre değişkenlik gösteriyor. Gelibolu’da satılık arsa ve arazilerin fiyatları, merkeze uzak bölgeler için metre kare başına 8 TL den başlıyor. Merkeze yakın yerlerde ise, satılık arsa ve arazilerin fiyatları 150 TL’ye kadar çıkıyor. Gelibolu’da Emlak satın almak için tek yer Sütlüce değil ellbete. Çanakkale Boğaz Köprüsü Geliboluya’da vuruyor demiştik. Gelibolu’nun farklı köylerinde satılık arsa, arazi ve daire bulmak mümkün. Gelibolu’nun Bolayır ilçesinde konut ve villa imarlı arsalar metrekare başına 40 TL’den başlıyor, 140 TL’ye kadar çıkıyor. Ayrıca Gelibolu’nun imarlı köylerinde de satılık arsa ve arazileri metre kare başına 80 TL ile 745 TL arsında değişen fiyatlardan almanız mümkün.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Çanakkale Boğaz Köprüsünün Yeri” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
OPENCART SANAL POS

OPENCART SANAL POS

14 Mayıs 2019
185

Sponsor Bağlantılar