CEM YILMAZIN SÖYLEDİĞİ ŞARKI

Tv-Sinema-Magazin 07 Aralık 2010
322

CEM YILMAZ AV MEVSİMİ
CEM YILMAZ AV MEVSİMİ

Cem Yılmazın söylediği Şarkı
Cem Yılmaz Av Mevsimi filminde, bildiğimizden çok farklı bir karakterle karşımız çıkıyor. Cem Yılmaz Av Mevsimi filminde aynı zamanda şarkıcılığını da konuşturuyor.
Cem Yılmaz Av Mevsimi
Cem Yılmaz, Çetin Tekindor ve Şener Şen gibi, Türk sinemasının devlerini bir araya getiren, yönetmen Yavuz Tuğrul Gönül yarası adlı filmden sonra 6 yıl hiç film çekmemiş. Av Mevsimi ile yeni bir dönüş yapan Yavuz Tuğrul Usta oyuncularla birlikte, çok güzel bir filme de imza atmış. Cem Yılmaz Av Mevsimi Filminde, İdris Adlı Bir Polis Memurunu canlandırıyor. Bir de Karadeniz Türküsü patlatıyor ki, sormayın. İnternette izlenme rekoru kıran videoyu, yazının sonuda izleyebilirsiniz.
Cem Yılmaz Av mevsimi Filminde Söylediği Şarkı Hayde Hayde
Cem Yılmaz Hayde Hayde Diyor. Tüm ahali coşuyor. Cem yılmazın Söylediği karadeniz türküsü Hayde Hayde, ayrıca Arif Sağ’dan tam not almış. İşte Cem yılmazın söylediği  şarkı.

Cem Yılmaz Av Mevsimi Hayde Hayde İzle


Cem Yılmazın Söylediği Şarkı, Cem Yılmaz Av Mevsimi,Cem Yılmaz Av Mevsimi Hayde Hayde Türküsü, Cem Yılmazın Söylediği Karadeniz türküsü

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“CEM YILMAZIN SÖYLEDİĞİ ŞARKI” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar