ÇENEDEKİ TÜYLERDEN NASIL KURTULURSUNUZ ?

Cilt Bakımı ve Güzellik 23 Ekim 2012
628

Çenedeki Tüylerden Nasıl Kurtulursunuz ?
Çenedeki Tüyler,Çenedeki Tüylerden Kurtulma,Çenedeki Tüylerden Nasıl Kutulurdunuz,İple Tüy Alma,İple Tüy Nasıl Alınır

Hanımların en önemli sorunlarından birisi de istenmeyen tüyler. Özellikle çenedeki tüyler oldukça can sıkıcı. Sakal gibi, tek tük çıkan çenedeki tüylerden kurtulmak aslında kolay. Cımbız, ağda, iğneli epilasyon, lazer ve ip bu tüylerden kurtulma yollarından..

İple Çenedeki Tüyleri AlmaÇenedeki Tüyler,Çenedeki Tüylerden Kurtulma,Çenedeki Tüylerden Nasıl Kutulurdunuz,İple Tüy Alma,İple Tüy Nasıl Alınır
Cımbız, tüylerin daha sert çıkmasına neden olur. Ağda ciltte sarkma yapar. LAzer ve epilasyon güvenilir yöntemlerdir. Ama maliyeti fazladır. İple tüy alma ise en kolayı. Dilerseniz siz de evde kendiniz çenedekli ve hatta dudak üstündeki tüylerden ilpe tüy alma yöntemi ile kurtulabilirsiniz. İple tüy nasıl alınır bakalım ?
Çene bölgesindeki tüylerden kurtulmayı sağlayan en basit yöntem iple almadır. Çenedeki tüyleri kendi başınıza evde uygulayacağınız basit bir teknik ile alabilirsiniz.  Yapmanız greken şey,  çok uzun olmayan bir ipin iki ucunu bağladıktan sonra, 2 elin baş ve işaret parmaklarına 8 şeklinde dolayıp yine parmak hareketleri ipin orta kısmının hareket etmesi sağlanmalıdır. Bu şekilde tüylerin çıkış yönüne doğru ip cilt üzerinde gezdirilerek epilasyon işlemi yapılmalıdır.  Bu işlem ilk zamanlar size zor gelebilir ama, eliniz alıştıkça, çok rahat iple tüy alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Çenedeki Tüyler,Çenedeki Tüylerden Kurtulma,Çenedeki Tüylerden Nasıl Kutulurdunuz,İple Tüy Alma,İple Tüy Nasıl Alınır

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“ÇENEDEKİ TÜYLERDEN NASIL KURTULURSUNUZ ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar