CİNDY CRAWFORD UN GÜZELLİK SIRLARI

Cilt Bakımı ve Güzellik 23 Eylül 2012
365

Cindy Crawfordun Güzellik Sırları
Cindy Crawford
Güzellik Sırları, Cindy Crawford Güzellik Sırrı,Cindy Crawford Saçı,Cindy Crawford Cilt Bakımı

Cindy Crawford
, dünyanın en güzel kadınlarından bir tanesi.. Yaşının ilermiş olmasına rağmen, hala çok bakımlı ve güzel bir kadın.. Pürüzsüz cildi, harika saçları ve düzgün fiziği ile hala konuşulan dünyaca ünlü güzel manken güzelliğik sırlarını açıkladı. Biz de sizlerle Cindy Crawford güzellik sırlarını paylaşalım istedik..

Cindy Crawfordun Güzellik SırlarıCindy Crawford Saç Bakımı
Size en çok yakışan rengi bulun
İnsanlar sürekli olarak estetik operasyon ya da botokstan bahsediyor ama bence doğru saç rengi, bir kadını diğer her şeyden çok daha genç gösteriyor. Ben daha parlak ve doğal görünmesini sağlamak için, saçımı tek bir renge boyatmak yerine, birkaç tonunu da aralara gölge olarak attırıyorum.
 Sık sık kurutmayın
Saçlarımı her gün kurutma makinesiyle kurutmuyorum. Çünkü kendi kendilerine kuruduklarında çok daha doğal ve hacimli durduklarını düşünüyorum. Bazen saçım kuruduktan sonra kalın bir maşa yardımıyla onlara şekil veriyorum, bazen de sadece at kuyruğu yapıyorum.
Bigudi kullanın
Saçlarımın gösterişli durmasını istediğimde, önce onları, yuvarlak bir fırça yardımıyla saç kurutma makinesiyle kurutuyorum. Ardından büyük bigüdilerle sarıyorum. Bir müddet sonra bigudileri çıkardığımda saçlarım son derece havalı ve bakımlı gözüküyor.
Cindy Crawford Cilt Bakımı
Cildinizi Besleyin ve koruyun

Mottom; cildimi gece boyunca beslemek, gün boyunca da korumaktır. Uyurken cildimin yenilenmesi için bir gece kremi kullanırım. Gün içinde ise, cildime, güneş ışınlarından korunmak için SPF içerikli bir nemlendirici sürerim.
En azından Ayda 1 defa Peeling Uygulaması Yapın
Ölü hücrelerimden arınmak için, ayda en azından bir kere peeling yaptırıyorum. Evde ise ya yumuşak bir fırça kullanıyorum ya da gözeneklerimin tıkanmaması için makyajımı, peeling etkisi içeren bir temizleyici ile çıkarıyorum.
Farklı fondötenleri karıştırarak kullanın
Cildinizin doğal görünmesini sağlamak için, bazen iki rengi karıştımanız gerekebilir. Her ne kadar mağazalarda milyonlarca renk ve ton alternatifi olsa da, en mükemmelini bulmak her zaman çok zor olur. Ben Giorgio Armani Luminous Silk marka fondötenin 5.5’i ile 6.5’inden birer damlayı parmağımla karıştırıp, ardından yüzüme sürüyorum.
Cindy Crawford Göz ve Dudak Bakımı
Kahverengi en iyi arkadaşınız olsun
Kahverengi, siyah kadar cırtlak bir renk değildir, hemen her şeyle iyi gider. Gün içinde, gözlerime genellikle, kahverenginin çeşitli tonlarında far sürüyorum. Gece dışarı çıkarken ise, gözlerimin içine çikolata renginde bir kalem çekiyorum. Daha sonra biraz parmağımın ucuyla yayarak doğal bir görünüm almasını sağlıyorum.
Bir ten rengi seçin
Çok daha sofistike durur. Ama dudağınıza süreceğiniz ten rengindeki ruju çok doğru seçmelisiniz. Ben kendime en çok pembemsi bej rengini yakıştırıyorum. Bezen de gece dışarı çıkarken sadece bir parlatıcı sürüyorum.
Mutlaka Dudak Kameli Kullanın
Dudaklarımı önce dudak kremiyle nemlendiririm. Sonra, ten rengime yakın, yumuşak bir dudak kalemiyle hatlarını belirginleştiririm. Dudak kalemi ayrıca, rujun ve parlatıcının da daha kalıcı olmasını sağlar.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“CİNDY CRAWFORD UN GÜZELLİK SIRLARI” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar