CRYO CABİN NEDİR ?

Sağlık/Hastalıklar 28 Temmuz 2012
367

Cryo Cabin Nedir ?
Cryo Cabin
,Cryo Cabin Bölgesel Zayıflama,Cryo Cabin Nasıl Yapılır,CryoCabin,CryoCabin Nedir,Cryo Cabin Ne İşe yarar,Cryo Cabin Zayıflama,Cryo Cabin Ağrı Tedavisi,Cryo Cabin Selülit Tedavisi
Dr Mehmet Öz tarafından önerilen Cryo cabin, Tedavisini duydunuz mu ? Pek çok alanda fayda sağlayan Cryo Cabin, vücut şekillendirme ve yağ parçalama cihazlarının en geliştirilmiş halidir. Bu sistemde sadece bölgesel değil tüm vücut dâhilinde uygulama yapılmakta ve sadece kilo vermeye, incelmeye ve selülit tedavisine yönelik değil aynı zamanda imune sistem güçlendirme ve ağrı tedavisinde de kullanılabilmektedir.

Cryo Cabin TedavisiCryo Cabin,Cryo Cabin Bölgesel Zayıflama,Cryo Cabin Nasıl Yapılır,CryoCabin,CryoCabin Nedir,Cryo Cabin Ne İşe yarar,Cryo Cabin Zayıflama,Cryo Cabin Ağrı Tedavisi,Cryo Cabin Selülit Tedavisi
Cryo cabin,Düzenli uygulamalar sonucunda yapılan araştırmalara göre seans başına 700 kcal harcandığı tespit edilmiştir. 20 seanslık paket şeklinde uygulanan tedavi seansları sadece 3 dakika sürmektedir.
Cihaz zayıflatmanın yanısıra ani ısı düşüşü ile birlikte vücutta yarattığı şok dalgası sayesinde kan dolaşımı hızlanıyor ve vücut direncini artırıyor.
Cryo Cabin Nasıl Yapılır ?
Dr. Mehmet Öz tarafından da önerilen sistem, 3 dakikalık seans süresinde vücudu -178 dereceye kadar soğutuyor ve ortalama 700 kalori yaktırıyor.Bunun yanı sıra ani ısı düşüşü ile vücutta yarattığı şok dalgası önemli oranda kan dolaşımının hızlanmasını sağlıyor ve vücut buna direnç artışı olarak tepki veriyor. Üstelik seans süresince kişi üşümüyor aksine daha farklı ısı artışı gibi bir his uyandırıyor.
Cryo Cabin Selülit Tedavisi
Sistem selülit tedavisinde de etkili oluyor. Selülitli bölgede oluşturulan extreme soğuk kılcal dolaşımını hızlandırırken aynı zamanda selülitlerin oluşumuna neden olan artık maddelerin ve yağ hücrelerinin dondurularak parçalanmasını sağlıyor.
Cryo Cabin ağrı Tedavisi-Cryo Cabin Tedavisi
Kendi programında da cihazı tanıtan Doktor Mehmet Öz cihaz hakkında şunları söyledi: “Soğuk lipoliz popüler bir incelme sistemi olmuştur fakat Cryocabin dışındaki bütün cihazlar sadece bölgesel tedavi seçenekleri sunmakta ve çok uzun seans süreleri gerektirmektedir. Cryo Cabin Selülit tedavisinde de etkili olmaktadır. Selülitli bölgede oluşturulan extreme soğuk kılcal dolaşımını hızlandırır aynı zamanda selülitlerin oluşumuna neden olan artık maddelerin ve yağ hücrelerinin dondurularak parçalanmasını sağlar. Ayrıca vücutta ki direnci arttırır.
Cryo Cabin,Cryo Cabin Bölgesel Zayıflama,Cryo Cabin Nasıl Yapılır,CryoCabin,CryoCabin Nedir,Cryo Cabin Ne İşe yarar,Cryo Cabin Zayıflama,Cryo Cabin Ağrı Tedavisi,Cryo Cabin Selülit Tedavisi

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“CRYO CABİN NEDİR ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar