Daha Uzun görünmenin 5 Püf Noktası

Moda-Aksesuar 14 Mart 2017
135

Bazı giyim hataları olduğunuzdan daha kısa görünmenize neden olur. Eğer boyunuz yeteri kadar uzun değilse bu hatalardan dolayı zaten kısa olan boyunuz daha da kısa görünecektir. Bu istenmeyen duruma neden olmamak ve uzun görünmek için bazı püf noktalarını bilmenizde fayda var. Bu gün sizlere daha uzun görünmenizi sağlayacak 5 anahtar püf noktası önereceğim.

Ayakkabınız ve Çorabınız Aynı Renkte Olmalı

uzun_gorunmek_icin

Öncelikle mümkün mertebe ten renginizle uyumlu ayakkabılar giymenizde fayda var. Bununla beraber ayakkabılarınızla aynı renk çorapları tercih etmeniz gerekir. Bu sayede boyunuz olduğundan daha uzun görünecektir.

Uzun ve Dikey Çizgili Pantolon

uzun_gosteren_pantolon

Bu hemen hemen herkesin bildiği püf noktalardan bir tanesidir. Ama ben yeniden hatırlatmak istedim. Dikey ve uzun çizgileri olan pantolonlar sizi olduğunuzdan daha uzun göstermek için en ideal ve etkili yollardan bir tanesidir. Aynız etkiyi dikine uzun çizgili eteklerle de elde edebilirsiniz.

Mini Etek

uzun_gosteren_kiyafetler

Kısa boylu hanımlar genellikle mini eteklerden uzak durular ama kesinlikle bundan sonra mini eteklere daha sıcak bakmalılar. Mini etek diğer eteklere oranla bacaklarınızı daha uzun gösterir. Bu da olduğunuzdan daha uzun görünmenizi sağlar.

Bluzları Pantolonun Dışında Bırakın

daha_uzun_gosteren_kiyafetler

Üzerinize giymiş olduğunuz bluzu pantolonun içine koyduğunuzda kalçanız daha yukarıda görüneceğinden bacak boyunuz olduğunda kısa görünecektir. . Bunun yerine bluzu pantolonun dışında bırakın. Bu sayede hem bacaklarınız hem de boyunuz olduğundan uzun görünecektir. Tabi kullanacağınız bluz çok uzun tunik tarzı olmamalıdır.

Uzun Çizmeleri Tercih Edin

daha_uzun_gosteren_ayakkabilar

Özellikle kış mevsiminde uzun görünmenin en kestirme yolu uzun çizme giymektir. Diz üstü çizmeler hazır son derece modayken keyfini çıkarın.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Daha Uzun görünmenin 5 Püf Noktası” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar