Kategori: Dekorasyon Fikirleri

En Sık Yapılan Dekorasyon Hataları

Ev dekorasyonu özen ister. Ama büyük bir hevesle yapılan ev dekorasyonları en sık yapılan hatalar yüzünden büyük bir hayal kırıklığı yaratabilir. Onca emek ve para harcadıktan sonra istenilen sonucu alamamak en kötüsü olsa gerek. Bu gün sizlere ev dekorasyonunda sık yapılan hatalardan bahsedeceğim.

PAYLAŞ TWEET
22 Haziran 2017
227

2017 Dekorasyonunda Hangi Renkler Moda?

2017 yılında ev dekorasyonu için fikir edinmek isterseniz, öncelikle evinizi dekore edeceğiniz renklere karar vermeniz gerekir. 2017 dekorasyon renkleri arasında pastel renkler özellikle göze çarpıyor. Pastel sarı, pastel pembe, mineral gri.

PAYLAŞ TWEET
08 Mart 2017
214

Dekorasyonda Tercihiniz Beyaz İse Bazı Püf Noktalara İhtiyacınız Var Demektir

Günümüzde artık ev dekorasyonu yapmak gerçek bir sanat eseri ortaya çıkarmak gibi. Bu sebeple de bilinçli bir şekilde yapılmalı. Dönem dönem ev dekorasyonu trendleri de değişiyor. Ama ev dekorasyonunda hiç modası geçmeyen ve sürekli trendler arasında olan bazı renkler var.

PAYLAŞ TWEET
29 Kasım 2016
299

10 Adımda Evinizin Havasını Tamamen Değiştirin !

Yaşadığımız mekanlar her daim aynı olduğunda, bizi kasvete boğar. Bu sebeple evinizde yapacağınız ufak tefek değişikler enerjimizi artırır. Siz de eğer evinizin monotonluğundan sıkılmışsanız ve evinizin havasını değiştirmek istiyorsanız, cebinizi yormadan son derece ekonomik şekilde evinizde harikalar yaratabilirsiniz.

PAYLAŞ TWEET
27 Ekim 2016
292

En Hızlı Ev Toplama ve Temizleme Yöntemleri

Ev temizliği başlı başına bir iştir. Hanımların neredeyse tüm gününü alır ama yine de, istenilen mükemmelliğe ulaşılamaz. Bir tarafı toplarken, toplanılan diğer taraf dağılır. Hele ki evde çocuklar var ise, ev işi hiç bir zaman bitmez ve evde dağınıklık asla son bulmaz.

PAYLAŞ TWEET
26 Ocak 2016
847

6 Adımda Dip Köşe Ev Temizliği Yapmanın Püf Noktaları

Temizlik tüm ev hanımları için çok önemli olsa da son derece yorucu bir iş. Günlük yapılan temizliğin yanı sıra, dip köşe yapılan temizlik hanımları çok daha fazla yorar. Ama sonuç mükemmel olur. Dip köşe temizlik en meşakkatli temizlik işi. Bütün gününüzü hatta bir kaç gününüzü alır. Özellikle de ev kalabalıksa durum daha da vahim.

PAYLAŞ TWEET
19 Aralık 2015
986

Kahve Kutusundan Poşetlik Yapımı

Kahve kutusu ile ne yapacağınız tamamen sizin zevkinize ve hayal gücünüze kalmış bir şey. Ben bu gün sizler kahve kutusundan poşetlik yapımı konusunda bilgiler vereceğim.

PAYLAŞ TWEET
30 Eylül 2015
668

Ev Boyamanın Püf Noktaları İncelikleri

Ev boyamak ev dekorasyonu için herkesin yaptığı bir işlemdir. Ev boyamak, evler için sağlık ve temizliğinde ilk şartıdır. Çünkü duvarlar temiz olmadığında ne kadar temizlik yaparsanız yapın, eviniz temiz görünmeyecektir. Aynı şekilde duvarlarda rutubet ve küf var ise bu da sağlıksız bir ortam oluşturacağı için sağlık açısından ciddi sorunlar meydana getirebilir.

PAYLAŞ TWEET
16 Mart 2015
328

Evi Zengin Gösteren Detaylar

Ev dekorasyonu yapmak bana göre bir sanattır. Ev dekorasyonu yapmak için ille de iç mimar olmaya gerek yok. Elbette iç mimarlar ev dekorasyonu işinin profesyonelleri. Ama herkesin bütçesi evini bir iç mimara dekore ettirecek kadar da fazla değil. Bu sebeple sizlere ev dekorasyonu konusunda püf noktaları vererek evinizi daha da güzel hale getirmenize yardımcı olmaya çalışıyoruz.

PAYLAŞ TWEET
02 Mart 2015
877

Perde Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evlerin gelinliğidir perdeler. Renk renk model model, pek çok çeşit bulmak mümkündür. Ama bunlardan evinize ve yaptığınız ev dekorasyonuna en çok yakışanı hangisidir. Perde seçerken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir. Ya da perde seçerken özel bir şey yapmak gerekir mi? Gelin bu soruların cevabını hep birlikte görelim. Doğru perde seçimi, evinizin havasını tamamen değiştirir ve ev dekorasyonunuzun göz alıcı olmasını sağlar.

PAYLAŞ TWEET
12 Şubat 2015
580

Dekorasyonda Renklerin Dili

Dekorasyon yapmak, sadece ev görüntüsü için değil kişilerin ruh sağlığı için de son derece önemlidir. Dekorasyon bir sanattır. Sanat ise ruhun gıdasıdır. Dekorasyon yaparken kullanılan renklerin dili ise bambaşka şeyler söyler.

PAYLAŞ TWEET
03 Ocak 2015
365

Cam Küvet Modelleri

Cam, sağlığın ve şıklığın adresidir bana göre. Ve her daim moda olan, vazgeçilmeyen bu ürün, en kullanışlı halleri ve tüm ihtişamı ile bizlere muhteşem aksesuarlar sunar. Ev dekorasyonu için de vazgeçilmez olan cam, artık banyolarınızı süslüyor desek ne dersiniz?

PAYLAŞ TWEET
27 Aralık 2014
363

Pratik Dekorasyon Önerileri

Dekorasyon Çözümleri,Dekorasyon Önerileri,Kolay Dekorasyon Önerileri,Pratik Dekorasyon Fikirleri,Dolaplar İçin Dekorasyon Önerileri,Dolap Düzenlemesi

PAYLAŞ TWEET
10 Mart 2014
358

BANYOYU BÜYÜK GÖSTERMEK İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ

Banyoyu Büyük Göstermek,Banyonuzu Büyük Göstermenin 8 Yolu,Banyoyu Büyük Gösterecek Dekorasyon Fikirleri,Banyo Dekorasyonu

PAYLAŞ TWEET
29 Ağustos 2013
382

DAVET SOFRASI NASIL HAZIRLANIR ?

Güzel Davet Sofrası Hazırlama,Misafir Davet Sofrası Hazırlama,Davet Sofrası Nasıl Hazırlanır, Şık Masa Sunumları,Şık Masa Düzeni,Davet Sofrası Nasıl Olmalı, Davet Sofrası Hazırlama

PAYLAŞ TWEET
05 Temmuz 2013
524

MUTFAK DEKORASYONU İÇİN ÖNERİLER

Mutfak Nasıl Dekore Edilir,Mutfakta Dekor,Mutfak Dekorasyon,Mutfak Dekorasyonu,Mutfakta Dekorasyon,Mutfakta Dekorasyon Fikirleri, Mutfakta Dekorasyon Önerileri

PAYLAŞ TWEET
14 Nisan 2013
364

2013 DEKORASYON TRENDLERİ NELER ?

2013 Dekorasyon,2013 Dekorasyon Trendleri,2013 Dekorasyon Modası,2013 Dekorasyon Önerileri,Dekorasyon 2013,2013 Ev Renkleri

PAYLAŞ TWEET
20 Ocak 2013
326

Aynalarla Ev Dekorasyonu

Aynalarla Dekorasyon,Ayna Dekorasyonu,Aynalarla Ev Dekorasyonu,Dekorasyonda Ayna Kullanımı, Dekorasyonda Ayna,Dekorasyon Aynalar

PAYLAŞ TWEET
25 Kasım 2012
386
Yeniler

Manyetik Alan Tedavisinin Faydaları

Manyetik alan tedavisini duydunuz mu bilmiyorum. Ama tüm dünya üzerinde pek çok insanın şifa bulduğu önerdiği manyetik alan tedavisinin faydaları yapılan araştırmalar sonucunda kanıtlanmış bir gerçektir. Sizlere manyetik alan tedavisi konusunda uzman olan ve yaptığı manyetik alan tedavilerini faydalarını kanıtlayan Japon Dr. Kyoichi Nakawaga’dan bahsetmek istiyorum.

PAYLAŞ TWEET
18 Nisan 2015
1381

Karanfil Yağının Saçlar İçin Faydaları

Saç bakımında bulabileceğiniz en iyi ve en faydalı bitkilerden bir tanesi kesinlikle karanfildir. Karanfilin içerisinde bulunan pek çok vitamin ve mineral saçlarınız için harika bir bakım sağlar. Saç bakımında karanfilin tomurcukları kadar karanfilin yağından da faydalanılabilir. Saç dökülmesi için çözüm arayan okurlarımız için kesinlikle karanfil yağını önermekteyim.

PAYLAŞ TWEET
12 Ekim 2018
242

Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde Kim Öldü?

Ufak Tefek Cinayetler dizisi ilk yayınlandığı bölümden itibaren en dikkat çeken yapımlardan bir tanesi oldu. kim öldürüldü, katil zanlısı kim? sorularının cevabı Sarmaşık Sarmaşık sitesinde lüks ve ihtişamlı siteler, 4 kadın ve 4 erkek arasındaki rekabet, aşklar, karanlık sırlar derken en çok merak edilen Sarmaşık Vakasında yani Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde Kim Öldü? sorusunun cevabı.

PAYLAŞ TWEET
18 Mart 2018
695