Dekorasyonda Tercihiniz Beyaz İse Bazı Püf Noktalara İhtiyacınız Var Demektir

Dekorasyon Fikirleri 29 Kasım 2016
279

Günümüzde artık ev dekorasyonu yapmak gerçek bir sanat eseri ortaya çıkarmak gibi. Bu sebeple de bilinçli bir şekilde yapılmalı. Dönem dönem ev dekorasyonu trendleri de değişiyor. Ama ev dekorasyonunda hiç modası geçmeyen ve sürekli trendler arasında olan bazı renkler var. Bu renklerden bir tanesi de beyaz. Bulunduğu ortamlara ferahlık ve masumiyet veren beyaz renk ev dekorasyonunda da sıklıkla kullanılıyor. Ama beyaz ev dekorasyonu kullanımı biraz zor bir tercih. 2017 yılı dekorasyon trendleri arasında baş sıralarda yer alan beyaz ev dekorasyonu için bazı püf noktalarını sizlerle paylaşmak isterim.

2017 Dekorasyon Trendleri

beyaz_renk_ev_dekorasyonu

2017 yılında retro tarz ve beyaz ev dekorasyonu oldukça revaçta. Aslına bakarsanız beyaz ev dekorasyonu kullanımı biraz zor bir dekorasyon tarzı. Ama doğru malzemeleri doğru yerde kullanmak beyaz ev dekorasyonu keyfini sonuna kadar yaşamanızı sağlayacak. Makalemin geri kalan bölümünde beyaz ev dekorasyonunda dikkat etmeniz gereken püf noktaları konusunda bilgiler yer alacak.

Beyaz Ev Dekorasyonu Yaptıranlar İçin Püf Noktaları

dekorasyon_fikirleri

  • Ana renklerden bir tanesi olan beyaz renk her renkle ve her konseptle uyumlu olmasından dolayı ev dekorasyonlarında da sıklıkla kullanılmaktadır. Retro dekorasyon gibi rengarenk bir dekorasyon istemiyorsanız beyaz ev dekorasyonu fikrini değerlendirebilirsiniz. Beyaz rengi alıp doğru konumlandırırsanız hiç bir aksesuarınızla ters düşmeyecektir.
  • Beyaz nört bir renk olmasından dolayı evinizde kullandığınız taktirde size dinginlik ve huzur verir.
  • Özellikle küçük mekanlarda beyaz dekorasyon kullanmak çok iyi sonuçlar almanızı sağlar. Beyaz ile dekore edilmiş mekanlar daha ferah ve büyük görünür. Küçük mekanlarda beyaz ile birlikte cam detayları kullanmanız ortama derinlik de katmış olursunuz.

beyaz_ev_dekorasyonu

  • Karakteri olan bir alan yaratmak için ilk başvurmanız gereken dekorasyon rengi beyaz olmalıdır. Tek beyaz renk kullanmak size hastane ya da otel gibi mekanları çağrıştırıyorsa, beyazın yanında, mor, kırmızı,sarı gri, turkuaz gibi renkler kullanarak ortamı canlandırabilirsiniz.  Üstelik bu şekilde beyazın göz alıcı etkini biraz olsun kırabilirsiniz.
  • Beyaz ev dekorasyonu, istediğiniz her tarza uygundur. Eviniz nasıl olsun? Romantik, modern, art deco, hi tech.. Hangi tarzı isterseniz evinizi o tarza dönüştürecek dekorasyon rengi kesinlikle beyazdır.
  • Evinizin her köşesini beyaz ile dekore etmek sizi biraz ürkütüyor ise; sizin için dinlenme alanı olabilecek bir köşeyi sadece beyaz ile dekore edin. Bu alan sizin daha kolay dinlenmenizi ve huzur bulmanızı sağlayacaktır.
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Dekorasyonda Tercihiniz Beyaz İse Bazı Püf Noktalara İhtiyacınız Var Demektir” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar