Denemeden Rahat Topuklu Ayakkabı Bulmanın Püf Noktaları

Moda-Aksesuar 01 Nisan 2017
282

Topuklu Ayakkabılar göründükleri kadar rahat olmayabilirler. Bu da çok beğenerek aldığınız topuklu ayakkabıyı giymenin tam biz azaba dönüşmesine neden olur. Ayaklarınız acımaya başlar. Bir türlü istediğiniz randımanı alamazsınız. Bu gün sizlere denemeden de rahat topuklu ayakkabıyı alabilmenin 5 püf noktasını açıklayacağım.

Dolgu Topuklu Ayakkabıları Tercih Edin

topuklu_ayakkabi

Ayakkabınızın topukları ne kadar kalın olursa ayağınızdaki basınç o kadar azalır ve o derecede rahat edersiniz. Dolgu topuklu ayakkabılar zemine bastığınızda ayaklarınızı çok iyi destekler.

Daha Geniş Bantları Tercih Edin

internetten_topuklu_ayakkabi_almak

Daha geniş şeritleri tercih etmeniz ayakkabınızın ayaklarınızı daha iyi kavramasını sağlar.  Bu şekilde dengeyi sağlayacaktır. Düğün ya da dans etkinliklerinde geniş bantlı ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Yastık Tabanlı Ayakkabıları Seçin

rahat_topuklu_ayakkabi

Topuklu ayakkabılar arasında, yastık tabanlı ayakkabılar ayağınızdaki basıncın bir kısmının dağılmasını sağlar. Bu sayede ayaklarınız daha rahat olur.

Doğal Malzemelerden Yapılan Ayakkabıları Tercih Edin

mantar_topuklu_ayakkabi

Süet ve deri ayakkabılar ayaklarınızın kalıbını alır. Böylece ayağınız kayarak ayakkabıdan taşmayacak ve ayakkabının malzemesi yıpranmayacaktır. Sentetik malzemeden yapılmış ayakkabılar ise, daha az hava akımı sağlar ve canınızın yanmasına sebep olabilir.

Ayakkabının Dengesini Mutlaka Kontrol Edin

2017_yuksek_topuklu_suet_bot_modelleri

Ayakkabının dengesi sizin de dengede olmanızı sağlar. Ayakkabıyı zemine koyup, parmağınızla hafifçe baskı yapın. Eğer ayakkabı kolayca yalpalayarak devriliyorsa, yürürken size de denge konusunda sorun çıkaracaktır.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Denemeden Rahat Topuklu Ayakkabı Bulmanın Püf Noktaları” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar