Derin İle Ali’nin Hikayesi Başlıyor!

Tv-Sinema-Magazin 12 Aralık 2016
201

ATV’nin yepyeni projesi Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi’nin Fragmanı yayınlandı. Fragmanın yayınlanmasının ardından, sosyal medyada günden oluşturun Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi izleyici kitlesi tarafından heyecan ve merakla bekleniyor.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi Oyuncuları/Kadrosu

bu_sehir_arkandan_gelecek_dizisi

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin çok iyi bir kadrosu var. Dizi başrol oyuncuları Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun.. Dizinin Senaritsi Ece Yörenç, yönetmeni ise, Çağrı Vila Lostuvalı.. Dizi Ay paım Tarafından ATV için yapıldı.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi Konusu

bu_sehir_arkandan_gelecek_dizisi_oyunculari

Kerem Bürsin’in Ali Smith karakterini canlandırdığı Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisinin konusu; Ali 4 yaşındayken, annesi gözlerinin öünnde öldürülür ve Ali bu travmayı hiç unutmaz. Bu olaydan sonra, Ali’nin hayatı yük gemisinde geçer. Yıllar sonra annesinin intikamını almak için İstanbul’a gelir. İstanbul’da tesadüfen hayatının aşkı Derin (Leyla Lydia Tuğutlu) ile karşılaşır.

bu_sehir_arkandan_gelecek_dizisi_konusuacı İstanbul’da hatıralarının canlanmasından korkan Ali, derin ile ilk defa gezdiği İstanbul’da eğlenceli zamanlar geçirir. İstanbul’da olduğu sürede, gerçek babası olduğunu bilmeden bir zamanların efsane boksörü Şahin Vargı (Gürkan Uygun) ile karşılaşır. Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi yakın bir zamanda ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

 

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Derin İle Ali’nin Hikayesi Başlıyor!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar