PARAMEDİFORM DİYETİ

Paramediform Diyeti ile, İki haftada altı kilo vermek ister misiniz? Cevabınız ‘evet’ ise İsviçre Sağlıklı Zayıflama Merkezi’nin size sunduğu yepyeni bir yöntemle, “Paramediform” ile tanışmalısınız. Çünkü bu yöntem size ideal formunuzu ömür boyu koruyabilmenin anahtarlarını sunuyor. Bugüne dek denediğiniz ve hep başarısızlıkla sonuçlanan diyet programlarını unutun gitsin.
İsviçre Zayıflama Merkezi’nin sahibi Şükran Kesici’nin İsviçre’den getirerek Türk hanımlarını tanıştırdığı, yiyerek kilo verme sistemi “Paramediform” ile yurtdışında uzun zamandır başarılı sonuçlar elde ediliyor.
Maydanozla birlikte yendiği sürece tüketeceğiniz peynir miktarı keyfinize kalmış. Aralarda, canınız istediği kadar portakal suyu içebilirsiniz. Akşam üzeri ise taze sıkılmış havuç suyu içmelisiniz. Çünkü havuç suyu akşama doğru artan şeker isteğini yok ederken, aynı zamanda da karbonhidratlı yiyeceklerin etkisini nötr hale getiriyor. Bunun sonucunda da açlığınızı bastırmak için önünüze her gelen yiyeceğe saldırmıyorsunuz.
“Paramediform” zayıflama yönteminde bitki çaylarının çok büyük önemi var. Çay, özellikle kemiklerin gelişmesi, seks hormonu ile tiroid bezinin iyi çalışması için gerekli manganezin en önemli kaynağı. Günde 3-4 fincana kadar süt ile birlikte içilen çay, vücudun kalsiyum ihtiyacının yüzde 15’i ile birlikte B2 vitamininin dörtte birini sağlıyor. Bunların yanı sıra birçok hastalığın önlenmesinde de çay önemli rol oynuyor. Uzmanlar, çay bitkisinde bulunan “flavonoid”lerin (bitki yaprağında bulunan bir tür şeker) kalp ve dolaşım sistemi ile ilgili hastalıkları önlediğine dair birçok kanıt olduğunu belirtiyorlar. Çay kolestrol ve tansiyonu düşürürken, özellikle yeşil çay kanseri önleyici etkisiyle biliniyor.
Paramediform Diyeti, 1. Gün
06:00 maydanoz suyu
08:30 2 adet ananas dilimi, kiraz sapı çayı
10:30 anason çayı
12:30 salata, kiraz sapı çayı, sığır bonfile, fesleğen salata
16:00 greyfurt
16:30 2 ananas dilimi
18:30 salata, kiraz sapı çayı
20:30 salata, kiraz sapı çayı, balık, fesleğen
Paramediform Diyeti, 2. Gün
06:00 dereotu suyu
08:30 greyfurt, kiraz sapı çayı
10:30 rezene çayı
12:30 kiraz sapı çayı, sığır bonfile, fesleğen salata
16:00 kiraz sapı çayı
16:30 kiraz sapı çayı
18:30 balık, fesleğen rezene çayı
İşte bazı çaylar ve faydaları:
Meyan kökü: Grip, nezle, anjin, nefes darlığı, öksürük
Papatya: Üst solunum yolları tahriş ve ihtihabı, zor iyileşen yaralar, kronik nezle, ağız içi iltihabı, sinirsel hastalıklar
Melisa: Sinir sistemi, mide, bağırsak ve baş ağrıları
Keten tohumu: Ses kısıklığı ve bronşit
Rezene: Mide şişkinliği ve ayrıca bebeklerin gaz sancılarını giderici
Defne tohumu: Egzama, baş ağrısı, romatizmal ağrılar
Isırgan otu:Kansızlık, demir eksikliği, idrar zorluğu ve alerjik hastalıklar
Anason: Gaz söktürücü, iştah açıcı ve sindirim uyarıcı
Adaçayı: Kan dolaşımını hızlandırıcı, sindirimi kolaylaştırıcı ve astıma karşı etkili.
Sinameki: Saç dökülmesi
Ökse otu: Kalp yetmezliği

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“PARAMEDİFORM DİYETİ” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Neden Kilo Alıyoruz ?

Neden Kilo Alıyoruz ?

09 Mayıs 2017
171

Sponsor Bağlantılar