DR ÖMER COŞKUN HAMİLELER İÇİN ÖNERİLERDE BULUNDU

Dr Ömer Coşkun 01 Nisan 2010
302

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu İkbal Gürpınar’ın yaptığı şifalı yemekler programının konuklarından Ömer coşkun yine bir birinden özel şifalı bitkilerin faydalarını vermeye devam etti. Bir birinden özel şifalı bitkisel kür tarifi veren Ömer coşkun İkbal gürpınarın şifalı yemekler (bitkiler) programının daimi konuğu Ömer coşkun birçok hastalık için bitkisel kürler ve önerilerde bulunuyor. Hamile emzikli bayanların hastalık ve rahatsızlıkları için şuana kadar hiç bir tavsiyede bulunmadığını ısrarla belirtmesine rağmen, hamile ve emzikli bayanların ısrarla soru sormaya devam etmeleri ise gözlerden kaçmıyor.
Ömer coşkun hamile ve emzikli bayanlara hiçbir bitki önermemesinin nedenini ise şöyle açıklıyor; kişinin vücut yapısını bilmediğimiz için hangi bitkinin nasıl ve ne şekilde reaksiyon vereceğini bilmiyoruz.
Dolayısıyla anne ve çocuğun sağlığı tehlike altına girebilir. Bundan dolayı hamile ve emzikli bayanlara bitkisel bir kür veya öneride bulunmuyorum.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“DR ÖMER COŞKUN HAMİLELER İÇİN ÖNERİLERDE BULUNDU” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
OPENCART SANAL POS

OPENCART SANAL POS

14 Mayıs 2019
103

Sponsor Bağlantılar