Dr Ömer Çoskun Vefat Etti

Dr Ömer Coşkun, Güncel/Aktuel 28 Şubat 2017
389

Pek çok TV kanalında bitkisel kürleri önererek insanlara şifa dağıtmaya gayret eden, Doktor Ömer Coşkun hayatını kaybetti. Ben de sizlere Ömer Coşkun’un önermiş olduğu pek çok bitkisel kürü buradan paylaşmıştım. 47 yaşında böbrek yetmezliği nedeni ile hayatını kaybeden Ömer Coşkun bitkisel kürleri kadar aldığı cezalarla da gündeme gelmiş bir isimdi.

omer_coskun_oldu

Aslında Doçent doktor unvanına sahip olan Ömer Coşkun, yabancı dil evreklarında oynama yaptığı gerekçesi ile doçentliği iptal edilmiş ve doktor olarak, bitkisel tedaviler ve alternatif tıp üzerine çalışmalarına devam etmişti. Bir süredir, Amerika’da kanser hastalığı nedeni tedavi gören Ömer Coşkun, Türkiye’ye döndükten sonra, böbrek hastalığı nedeni ile hastanede tedavi altına alınmıştı. Börek yetmezliği nedeni ile 27 Şubat 2017 tarihinde hayata veda etti.

Ömer Coşkun Kimdir?

omer_coskun_hayatini_kaybetti

1970 yılında Adana’da doğan Ömer Coşkun Lise eğitimine kadar Adana’da bulunmuş, ardından Üniversite eğitimi için İstanbul’a gelmiştir. İstanbul Üniversitesi’nde Tıp Fakültesin’den 1793 yılında mezun olduktan sonra Aksaray’da pratisyen hekim olarak görev yapmıştır. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Histoloji-Embriyoloji Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak uzmanlık eğitimini alıp eğitimini tamaladıktan sonra, GATA komutanlığı Histoloji-Embriyoloji Anabilim Dalı’nda Tüp Bebek Merkezi’nde Uzman Tabib Teğmen olarak çok sayıda bilimsel çalışmaya katılmıştır. Ardından Avrupa Topluluğu İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği kapsamında bir sendikaya bağlı olarak Türkiye’nin çeşitli illerinde binlerce işçiye işyeri hekimliği, sağlık danışmanlığı, check up hizmeti ve ultrasonografi yaptı. Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Tıp Fakültesi Histoloji-Embrioloji Anabilim Dalı’na 2001 Kasım’ında Yardımcı Doçent olarak atanan Dr. Ömer Coşkun, yine çeşitli kurumlarda danışmanlık yapmıştır.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Dr Ömer Çoskun Vefat Etti” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
OPENCART SANAL POS

OPENCART SANAL POS

14 Mayıs 2019
104

Sponsor Bağlantılar