DR.ÖMER COŞKUN’DAN KAS ERİMESİ,ALS İÇİN ÖNERİLER

Dr Ömer Coşkun 01 Nisan 2010
444

Dr.Ömer Coşkun kanal 7’de yayınlanan ikbal gürpınarın hazırlayıp sunduğu ,ikballe şifalı yemekler proğramının konuğuydu.Telefon ile proğrama katılan bir izleyicinin kas erimesi, ALS hastalığı ile ilgili sorusu üzerine,kas erimesine iyi gelecek ,kas erimesi hastalarının kullanması gereken bitkisel terkipler ile bu hastalığın tedavisinde kullanılacak şifalı bitkisel yağlar konusunda bilgiler verdi.
Kantaron yağını hasta kişinin boyunun kökünden el ve ayak parmak uçlarına olaçak şekilde sürüceksiniz.kantaron yağının en önemli özelliği sinirleri beslemesidir. ökse otuda (ALS) dahil tüm sinir sistemi hastalıklarında günde 1 bardak içilmesi gereken bir çaydır. ayrıca bunun yanısıra vitamin desteğinide ihmal etmeyiniz b1 ,b2 ,e vitamini eksik etmeyiniz , vitamin eksikliğni gidermek için ruşeym yani buğday özü kullanabilirsiniz her akşam 1 tatlı kaşığı ruşeym aldığınızda sinirlerin mükemmel beslenmesine yardımcı olur, ayrıca amber çiçeği ve kuş burnu çayınıda bunlara ilaveten kullanabilirsiniz.
Zerdeçalı tablet olarak safran ile birlikte tablet olarak sabah ,öğle ,akşam yutacaksınız.
Böğürtlen kökünü 1 bardak sıcak suya 1 tatlı kaşığı koyunuz 10 dakika kaynatıp içeceksiniz. bögürtlen kökü sinirlerde Amiyotrofik Lateral Skleroz’da muhteşem bir şifalı bitkidir.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“DR.ÖMER COŞKUN’DAN KAS ERİMESİ,ALS İÇİN ÖNERİLER” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
OPENCART SANAL POS

OPENCART SANAL POS

14 Mayıs 2019
103

Sponsor Bağlantılar