EKONOMİK EV DOKORASYONU

Dekorasyon Fikirleri 17 Ocak 2011
411

EKONOMİK EV DEKORASYONU
EKONOMİK EV DEKORASYONU

Ekonomik Ev Dekorasyonu

Ekonomik ev dekorasyonu,Ekonomik dekorasyon,Ev Dekorasyonu, ev dekorasyon,ev dekorasyon örnekleri,Pratik Dekorasyon Fikirleri, Pratik Dekorasyon Önerileri
Ev dekorasyonu, hem keyifli hem de masraflı bir iştir. Ev Dekorasyonu sırasında, ekonomi yapmak, pek çok insanın isteğidir. Bu yazımda sizlere ekonomik ev dekorasyonu nasıl yapılır, anlatmak istiyorum. Küçük dokunuşlarla, harika bir ev dekorasyonu yapmaya hazır mısınız ?
* Mobilyaları yeniden düzenlemek hem bedelsiz, hem oldukça zevklidir. Sıkıldıysanız yerlerini değiştirin.
* Bir fincan veya çorba kasesine çalışma odanızda veya farklı bir alanda değişik bir işlev yükleyebilirsiniz. Takımı kırılan ve tek kalan bir mutfak eşyasını böylece atmaktan kurtulmuş olursunuz.
* Saten bir kurdele ve bir yapıştırıcı ile el emeği bir abajur başlığı ya da perdelerinize fiyonklar yapabilirsiniz. Sabitlemek için üstünden sıcak ütüyle geçmeniz yeterli olacaktır.
* Kullanmadığınız ama desenini beğendiğiniz bir yatak örtüsünden perde dikebilirsiniz. Örtü pencere ölçünüze kısa gelirse, dikey olarak ikiye kestiğiniz perdenin kenarlarına uygun renklerde farklı kumaştan bitiş bantları geçirin. Rustik askı borularına klipsleyin.
* Duvar kağıtları yeniden moda oldu. Sadece yatağın yaslandığı duvarı veya şömine davarını kağıtla kaplamak, odanızda bir odak noktası yaratmanıza yardımcı olacaktır.
* Kapı ve pencere pervazlarını parlak beyaza boyamayı deneyin. Odanız olduğundan daha geniş görünecektir.
* Kumaş satan mağazalardan alacağınız birer metrelik kumaşlarla dekoratif yastık örtüleri, runnerlar dikebilirsiniz. Dilerseniz yatak ölçünüzde kestireceğiniz suntayı kaplayarak kendi yatak başınızı bile tasarlayabilirsiniz. Özel efektler için grafik desenler tercih edebilirsiniz.
Ekonomik ev dekorasyonu,Ekonomik dekorasyon,Ev Dekorasyonu,ev dekorasyon,ev dekorasyon örnekleri,Pratik Dekorasyon Fikirleri,Pratik Dekorasyon Önerileri,Pratik Ev Dekorasyonu

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“EKONOMİK EV DOKORASYONU” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar