ELMA SİRKESİ BAL KARIŞIMI

Elma Sirkesi Bal Karışımı
Elma Sirkesi ve Bal Karışımı,Elma Sirkesi va Balın Faydaları,Elma Sirkesi ve Bal Karışımının Faydaları,Elma Sirkesi ve Bal İle Zayıflama,Bal ve Elma Sirkesinin Faydaları
Elma Sirkesi ve bal kendi başlarına ayrı ayrı iki mucize besin. Balın ve elma sirkesinin sağlık açısından faydaları inanılmaz.. Her ikisini ayrı ayrı kullanabileceğiniz gibi, birlikte de kullanabilirsiniz. Elma Sirkesi ve bal karışımının faydaları oldukça fazla. Gelin Elma Sirkesi ve balın faydaları nelermiş hep birlikte görelim..

Bal ve Elma Sirkesi
Bal ve Elma Sirkesi

Elma Sirkesi ve Bal Karışımı,Elma Sirkesi va Balın Faydaları,Elma Sirkesi ve Bal Karışımının Faydaları,Elma Sirkesi ve Bal İle Zayıflama,Bal ve Elma Sirkesinin Faydaları
Elma Sirkesi ve Bal İle Zayıflama ;
4 yemek kaşığı elma sirkesi ve 4 yemek kaşığı balı, 4 su bardağı suyun içine koyup, cam bir şişede iyice çalkalayın. Her yemek sonrasında, yarım su bardağı için. 1 ay sonunda, gözle görülür bir fark olduğunu sizde göreceksiniz..
Soğuk Algınlığı İçin Çok Faydalıdır ;
Yassı bir kabın içine eşit miktarlarda su ve elma sirkesi koyup, buharlaşmaya başlayana kadar kaynatın. Başınızın üstüne bir havlu örtüp, buharı teneffüs edin. Kulak ağrınız var ise,başınızı yan tutun.En az 5 dakika boyunca, buhar tedavisini uygulayın. Bu işlem baş va kulak ağrılarına, nezle ve burun tıkanıklıklarına iyi gelir. .
Gözler İçin Oldukça Faydalıdır.
Eğer gözleriniz çabuk yoruluyor ise veya ışığa karşı hassas ise, her sabah, Elma sirkesi bal karışımı tüketmeniz, size iyi gelecek. Çünkü bu karşım gözlerin en çok ihtiyaç duyduğu A vitaminini içermekte..
Bağırsak Gazı ve Kabılık İçin Fayda Sağlar;
Eğer bağırsak gazı veya kabızlık sorunu çekiyorsanız, sindirim sisteminizde bir sorun var demektir. Bunun için, Günde 2-3  defa, içinede 2 çay kaşığı elma sirkesi bulunan bir bardak su için.
Adet Sancıları İçin Faydalıdır; Adet sancılarını dindirmek için, elma sirkesi bal karışımından faydalanabilirsiniz.
Hamilelik Bulantısı İçin Faydalıdır ;
Hamilelerin özellikle sabah bulantıları fazla olur. bunun için, sabah kahvaltıdan önce, 1 bardak suyun içine, 1 çay kaşığı elma sirkesi koyup içmeniz fayda sağlayacaktır.
Eklem Ağrılarına Fayda Sağlar ;
Yarım greyfrut, 1 portakal, 1limon, 2 kereviz sapını küçük küçük doğrayarak 4 bardak su ilâve edip bir saat kaynatın. Daha sonra malzemeyi süzgeçten geçirip 2 çay kaşığı elma sirkesi ve 1 çay kaşığı İngiliz tuzu ilâve edin. Sabah akşam, bir bardak su ile, bu püreyi için .
Yaşlılık Şikayetleri İçin Faydalıdır ;
Kalp ve sinirleri güçlendirmek için düzenli olarak elma sirkesi-bal karışımı alınması tavsiye ediliyor.
Baş Ağrısı İçin Faydalıdır ;
Alnınızı ve şakaklarınızı biraz elma sirkesiyle ovarak çoğu kez hafif baş ağrısından kurtulabilirsiniz. Şikâyetler geçmezse, soğuk algınlığı için tavsiye ettiğimiz sirke buhar banyosunu deneyebilirsiniz.
Mide ve Sindirim sistemi İçin Çok Faydalıdır ;
Bir kaşık elma sirkesini bir bardak suyla karıştırın. İlk bardağı, 5 dakikada bir çay kaşığı alın. İkinci bardakta dozu ikişer çay kaşığına yükseltin. Üçüncü bardaktan 15 dakikada bir yudum alın.
Bakterilere Karşı Çok Etkili Bir Silahtır ;
Bir yemeğin veya bir meşrubatın bakteri taşıyabileceği endişeniz varsa, tedbir amaçlı içine iki çay kaşığı elma sirkesi kattığınız bir bardak suyu içiniz.
Elma Sirkesi ve Bal Karışımı,Elma Sirkesi va Balın Faydaları,Elma Sirkesi ve Bal Karışımının Faydaları,Elma Sirkesi ve Bal İle Zayıflama,Bal ve Elma Sirkesinin Faydaları

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“ELMA SİRKESİ BAL KARIŞIMI” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar