ENDER SARAÇ CİNSEL GÜCÜ ARTIRAN ŞİFALI BİTKİ KÜRLERİ

Ahmet Maranki, Ender Saraç 10 Şubat 2010
336

Dr Ender Saraç afrodizyak etkisi yaratacak cinsel gücü performansı artıran doğal bitkileri tavsiye ediyor.

Cinsel gücü artırmak için beslenmede dikkat edilmesi gerekenler: Özellikle incir, fındık, badem, ceviz, hint fıstığı, tropikal meyveler, antepfıstığı, bal, kuru meyveler, doğal şekerler (meyve, bal şekeri) tavuk suyu, peynir, havyar, pekmez, tahin, sivribiber, kırmızı biber, sarmısak faydalı olabilir.

Çoğu kişi ağır yağlı gıdaların, özellikle kırmızı etin çok faydalı olduğunu düşünür oysa kırmızı et, ağır yağlı gıdalar, şarküteri ürünleri, çok şekerli gıdalar, uzun vadede damar tıkanıklığı ve birçok kronik hastalığa yol açarak zararlı bile olabilir.

bitkilerinsifalitedavisi.com
bitkilerinsifalitedavisi.com

Genel olarak dikkat edilmesi gerekenler: Aslında sağlıklı bir cinsellik için en önemli doğal katkılar güneş ışını, uyku, temiz hava, oksijen ve düzenli spordur. Hem erkekte hem kadında dinlenmiş bir bedenle cinsel dürtüler daha güçlü olur. Güneş ışığı ise özellikle hormonları canlandırıp antidepresif etki yaratır, bu da cinsel dürtülerde artış sağlar.

Ruhsal sorunu olan kimselerde özellikle erkeklerde başarılı bir cinsel performans mümkün değildir.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“ENDER SARAÇ CİNSEL GÜCÜ ARTIRAN ŞİFALI BİTKİ KÜRLERİ” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar