Ender Saraç Kilo Korumaya Yardımcı Çay

Kilo vermek ayrı bir dert, verilen kiloları geri almamak ve kiloyu sabit tutmak da apayrı bir derttir. Özellikle de yaşın ilerlemesi ile birlikte, kilolar kalıcı olmaya başlar. Düzenli bir beslenme ve egzersiz olsa bile kilo korumak adına ekstra bir yöntem uygulamak gerekir. İşte tam da bu noktada Ender Saraç’ın önerdiği kilo korumaya yardımcı çay imdada yetişiyor ve sizleri büyük bir dertten kurtarıyor. Bu gün sizlere kilo korumak amaçlı kullanabileceğiniz bitkisel çay tarifi vereceğiz.

Ender Saraç Kilo Korumaya Yardımcı Çay Tarifi İçin Gerekli Malzemeler

maydanoz_kiraz_sapi_misir_puskulu

  • 2-3 adet saplarıyla birlikte maydanoz,
  • Küçük bir tutam mısır püskülü,
  • Küçük bir tutam kiraz sapı,
Hazırlanışı ve Kullanım Şekli

Ender Saraç tarafından önerilen kilo korumaya yardımcı bitkisel çayımız az malzeme ile hazırlanabileceği gibi uygulaması da son derece kolay bir tarif. Yukarıda verilmiş olan bitkilerin hapsini 1 su bardağı suyun içine katın. 2-3 dakika kaynatın. 3-4 dakika demlenmesi için bekletin. Ilık olarak için. Günde 2 fincan içmelisiniz.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ender Saraç Kilo Korumaya Yardımcı Çay” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Neden Kilo Alıyoruz ?

Neden Kilo Alıyoruz ?

09 Mayıs 2017
205

Sponsor Bağlantılar