ENGİN ALTAN DÜZYATAN KİMDİR ?

Güncel/Aktuel, Tv-Sinema-Magazin 28 Şubat 2013
488

Engin Altan Düzyatan Kimdir ?
Engin Altan düzyatan Boyu,Engin altan Düzyatan Özge Özpirinçci,Engin Altan Düzyatan Vikipedi, Hayatı,Egin Altan Düzyatan Kimdir, Engin Altan Düzyatan Twitter, Engin altan Düzyatan Facebook
Son dönemlerdeki başarılı projeleri ile adından sıkça söz ettiren Engin Altan Düzyatan hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevabını sizler için araştık.. Başarılı oyuncu Engin Altan Düzyatan Vikipedi burada.. Buyrun..

Engin Altan Düzyatan-Özge Özpirinçci
Engin Altan Düzyatan-Özge Özpirinçci

Engin Altan düzyatan Boyu,Engin altan Düzyatan Özge Özpirinçci,Engin Altan Düzyatan Vikipedi, Hayatı,Egin Altan Düzyatan Kimdir, Engin Altan Düzyatan Twitter, Engin altan Düzyatan Facebook
Engin Altan Düzyatan Nereli ?

İzmir Doğumlu olan Engin Altan Düzyatan İzmirli.
Engin Altan Düzyatan Boyu Kaç cm ?
Engin Altan Düzyatan Boyu 1.83 cm.
Engin Altan Düzyatan Yaşı-Engin altan Düzyatan Doğum Tarihi-Engin Altan Düzyatan Kaç Doğumlu ?- Burcu Ne ?
Engin Altan Düzyatan Doğum tarihi 26 Temmuz 1979. İzmirde doğmuş olan Engin Altan Düzyatan Aslan Burcu.
Engin Altan Düzyatan Twitter-Engin Altan Düzyatan Facebook
Engin Altan Düzyatan Twitter : twitter.com/enginaltan
Engin Altan Düzyatan Facebook : http://www.facebook.com/pages/Engin-Altan-Duzyatan
Engin altan Düzyatan Röpörtajı
Habertürk’e konuşan Engin Altan Düzyatan, “Kadınlar sizin için deliriyor. Bu kadar çok beğenilmek üzerinizde baskı yaratıyor mu?” şekilndeki soruyu yanıtladı.
Engin Altan Düzyatan, “Beğenilmek baskı yaratmaz. Yaşamınızın kısıtlandığını hissedebilirsiniz belki… Sokakta yürürken herkesin gözünün üstünüzde olması tedirgin edebilir ama bu da işin bir parçası. Oyunculuğu televizyonda yapıyorsanız, şikâyet etmeye çok hakkınız yok. “Şöhretten rahatsız oluyorum” diyenlere inanmıyorum. Para kazanırken iyiydi… Bakmasını istediğin kızlar sana bakarken de iyiydi… Ama yolda bir teyze, abla, amca çevirdiğinde “Lütfen beni bırakın, ben sanatçıyım” demeyin. Beğenilmek hoşuma gidiyor. Ama bu “popstar” durumu zor bir şeymiş. Ben daha önce Oyuncu Altan, “şu dizideki çocuk”tum, şimdi pop star gibiyim. Bundan da sıkılmıyorum” diye konuştu.
Engin altan Düzyatan-Özge Özpirinçci
Engin Altan Düzyatan, Özge Özpirinçci ile tanışmalarını şöyle anlattı: “Cesaretin Var mı Aşka dizisi kariyerimin ortalarına denk gelir. O işi kabul etmem ilginçti. Param bitmeye başlamıştı; öyledir, param bitene kadar çalışmam, bitince başlarım çalışmaya. Normalde yaz işi kabul etmiyordum ama o bir yaz işiydi. Özge ile o dizide karşılaştık. Mutluluğu seviyoruz ikimiz de. Bence insan mutlu olmak için yaşar. Aradığımız tek şey mutluluk.”
“Altan’ın karnında ‘Onurum hayatımdır’ anlamına gelen bir cümle yazıyor; ‘Est sularus othmithas’. Ayak bileğinde bir ejderha var; ejderhanın ortasında bir ying yang işareti var.O dövmeyi yaptırırken yanındaydım…”
Engin Altan Düzyatan Özge Özpirinçcinin sağ sırtında yıldızlar kayıyor. Diğer dövmesi isemükemmel! Sağ kasığında vampir ısırığı var. Diş aralığı bana ait! Dövmecimiz ‘Vampir ısırığını nasıl yapacağım?’ dedi, orada bir elma vardı, ısırdım, o diş aralığını hesaplayarak yaptı.”
Engin Altan Düzyatan Vikipedi,Hayatı,Egin Altan Düzyatan Kimdir, Engin Altan Düzyatan Twitter, Engin altan Düzyatan Facebook,Engin Altan düzyatan Boyu,Engin altan Düzyatan Özge Özpirinçci

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“ENGİN ALTAN DÜZYATAN KİMDİR ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar