Erkeğin Kadın Ruhundan Anladığının 7 İşareti

Aşk-Cinsellik-Fal 28 Aralık 2015
490

Kadın ruhundan anlayan erkeği bulmak kolay bir iş değil. Çünkü erkekler halen kadınlar ne ister sorusunun cevabını bulmak kısmında takılmış kalmışlar. En azından büyük bir çoğunluğu bu şekilde. Oysa kadınlar çok fazla bir şey beklemiyorlar Kadın ruhundan anlayacak bir erkek tarafından sevilmek, şımartılmak ve bu duyguları doya doya yaşamak. İşte hepsi bu.. Peki kadın ruhundan anlayan erkek nasıl olur. Kendisini nasıl belli eder ? Yeni başladığınız bir ilişkide karşınızdaki erkeğin kadın ruhundan anlayıp anlamadığının işaretleri nelerdir ? Bu gün size erkeğin kadın ruhundan anladığının 7 işareti konusunda bilgiler vereceğim.

Özel Günleri Asla Atlamaz

ozel_gun_kutlamalari

Kadın ruhundan anlayan bir erkek evlilik yıl dönümü, doğum günü, tanışma günü gibi özel günleri unutmaz. Bu özel günlerde sürpriz yapmayı da ihmal etmez.

Güven Verici Bir Tavır Sergiler

guvenilir_erkek

Bu tip erkekler karşısındaki kadının kendine rahatlıkla güvenebileceğini, hem sözleri ile hem de davranışları ile belli eder. Ve güven konusunda asla şüpheye düşürecek bir şey yapmazlar.

Dinlemeyi Bilirler ve Anlamaya Çalışırlar

dinlemeyi_bilmek

Kadınların en çok şikayet ettiği konulardan bir tanesi de erkeklerin kendilerini dinlememesi ve anlamaması. Dinlemeyen insan anlayamaz doğal olarak. Kadın ruhundan anlayan erkekler dinlemeyi çok iyi bilirler ve anlamaya çalışırlar. Önemli olan dinlemeleri ve anlamak için ilk adımı atmış olmaları.

İltifat Ederler

iltifat

Kadınlar erkeklere göre çok daha fazla estetik kaygı taşırlar. Bu yüzden de iltifat duymaya bayılırlar. Övülmek ve güzelliği ile ilgili sözler duymak kadınlar için ayrı bir mutluluk kaynağıdır.Kadınlar erkeklere göre estetik daha fazla estetik kaygılara sahiptir. Bu yüzden iltifat duymak, övülmek ve güzelliğinden bahsedilmesini ister.

Romantik Olur

romantik_erkek

Erkekler romantizm olayının genellikle kavga ettikten sonra barışmak için olduğunu düşünürler. Ama kadın ruhundan anlayan adamlar romantizm herhangi bir yerde herhangi bir zamanda yaşanabilecek kadar güzeldir.

Zaman Ayırırlar

kadin_erkek_iliskileri

Kadınlar ne ister sorusunun belkide en basit cevabı kendilerine zaman ayrılmasıdır. Yani kadınlar ilgi bekler. Kadın ruhundan anlayan erkekler karşısındaki kadına her daim zaman ayırır. akşam maç var, erkek erkeğe takılacağız gibi bahaneler bulmazlar.

Hediye Almayı Bilirler

hediye_almak

Kadın ruhundan anlayan erkekler ne hediye alması gerektiğini çok iyi bilirler. Eeee.. Size zaman ayıran ve sizi dinlemeyi bilen bir erkekten de başka bir şey beklenemez öyle değil mi ?

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Erkeğin Kadın Ruhundan Anladığının 7 İşareti” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar