ERKEK PARFÜMÜ SEÇİMİ

Aşk-Cinsellik-Fal 30 Ekim 2012
327

Erkek Parfümü Seçimi
Erkek Parfümü,Erkek Parfümü Nasıl Seçilir,Erkek Parfümü Seçimi,Erkekler İçin Parfüm Seçimi, Erkeklere Parfüm Önerileri

Özel günlerde veya parfüm almak istediğinizde, eşiniz veya erkek arkadaşınız için nasıl bir parfüm seçeceğinize karar veremiyorsanız, sizlere erkek parfümü nasıl seçilir sorunsunun cevabını vermek istiyoruz. Sevdiğinize doğru parfümü bulmak önemli bir konudur. Bunu için erkeğinizin nasıl bie kişilik olduğunu iyi tespit etmeniz gerekir.

Erkek Parfümü Nasıll Seçilir5 tip erkek vardır. Bunlar geleneksel erkekler, karizmatik erkekler, Sofistiker erkekler,özgür ruhlu erkekler ve çocuk ruhlu erkekler.. Eğer erkeğinizin tipini bilirseniz, doğru parfümü de kolaylıkla bulabilirsiniz..
Erkek Parfümü,Erkek Parfümü Nasıl Seçilir,Erkek Parfümü Seçimi,Erkekler İçin Parfüm Seçimi, Erkekle

re Parfüm Önerileri
Geleneksel Erkeklere Parfüm Önerileri ; Trendlerden etkilenmeyen geleneksel centilmenler için sıcak ve elegant notalar önemlidir. Ardıç, kakule, biber, lavanta, misk, amber,vetiver, paçuli, sandal ağacı ve sedir içeikli kokular onlara göre olabilir.
Sofistike, Kendine Özen Gösteren Erkeklere Parfüm Önerileri; Her zaman bakımlı, modayı yakından takip eden, daha modern bir yaşam tarzı olan erkekler için fujer/eğrelti otu veya benzeri notları içeren parfümler idealdir; meşe yosunu, kumarin, sardunya, ada çayı ve bargamot gibi.
Karizmatik Erkeklere Parfüm Önerileri; Bulunduğu ortamda varlığını hissettiren güçlü erkekler için tütün/tobacco kokusu en iyi seçimdir. Bu kokular genellikle sıcak tahtamsı, floral, narenciye ve misk notlarının mükemmel bir kompozisyonu olarak bir algı yaratır.
Özgür Ruhlu Erkeklere Parfüm Önerileri ; Enerji dolu, özgür ruhlu, adrenalin tutkunu ve sezgileriyle hareket eden erkekler için fresh, aromatik ve tezeleyici notlar içeren parfümler doğru bir tercih olur. Güçlü yeşil aramoatik notlar, yeşil limon, sencefil, gardenya, biberiye, papaya, ardıç, liken yosunu, hindistan cevizi gibi kokular ona uygundur.
Çocuk Ruhlu Erkeklere Parfüm Önerileri;  Dinamik, neşelendirici, çocuk ruhlu erkekler için gül, lale, müge gibi floral norlarla bezenmiş, tarçın ve baharatlarla süslenmiş, misk, neroli, portakal çiçeği, kehribar, kişniş, yeşil elma ve vanilya notları ile harmanlanmış parfümler onları etkiler.
Erkek Parfümü,Erkek Parfümü Nasıl Seçilir,Erkek Parfümü Seçimi,Erkekler İçin Parfüm Seçimi, Erkeklere Parfüm Önerileri

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“ERKEK PARFÜMÜ SEÇİMİ” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar