Erkekler Hangi Renk Ruju Sever

Cilt Bakımı ve Güzellik 12 Ocak 2015
998

Erkekler kadınlarda makyaj yapmanın sadece ruj sürmekten ibaret olduğunu düşünüyorlar. Siz ne kadar makyaj yaparsanız yapın onlar sadece sürdüğünüz ruju ve rengini görüyorlar. İlginç ama gerçek bir tespit. Siz yaptığınız göz makyajı ile ya da teninizi pürüzsüzleştirmek için sürdüğünüz pudra veya allıkla ilgilenmiyorlar. O kadar zahmet edip uğraştığınız dumanlı göz makyajını hiç görmüyorlar bile. Sadece sürdüğünüz ruju görüyorlar. elbette kadınlar makyajı sadece erkekler için yapmıyorlar. en çok aynaya baktıklarında kendilerini güzel görmek için makyaj yapıyorlar. Erkekler son planda. Bu kadar özene bezene yaptığınız makyaja uygun olacağını ya da kendinize yakışacağını düşünerek sürdüğünüz ruj hakkında erkekler ne düşünüyor dersiniz ? Erkeklerin kadınların kullandıkları ruj rengine göre yaptıkları yorumlar da oldukça ilginç. Bakalım erkekler hangi renk ruju severmiş.

Kırmızı Ruj

Erkeklerin en çekici ve en göz alıcı buldukları ruj rengi kesinlikle kırmızı. Hatta erkeklerin büyük bir çoğunluğu ruj denilince ilk olarak kırmızı ruj düşünüyor. Fakat buna rağmen günlük hayatta kullanmak için çok uygun bulmuyorlar ve dikkatle sürülmesi gerektiğine inanıyorlar. Çünkü kırmızı ruju, günlük hayat içerisinde fazla abartılı buluyorlar. Onlar daha çok özel günlerde kullanılmasını tercih ediyorlar. Siz ille de kırmızı renk sürecekseniz, erkek arkadaşınızla buluştuğunuz zamanlarda kullanarak onun aklını başından alabilirsiniz. Tabiki kırmızı renk ruj kullanacaksanız bir dudak kalemi kullanmayı ve ruju fırça yardımı ile sürmeyi ihmal etmeyin. Etkisini iki kat artıracaktır.

erkeklerin_ne_renk_ruj_sever

Pembe Ruj

Erkekler kadınlara romantik bir hava verdiğini düşündükleri için pembe renkli ruju seviyorlar. Pembe dediysek, çingene pembesi aklınıza gelmesin elbette. Gül kurusu rengine kaçan pembeden bahsediyoruz. Özellikle son dönemlerde oldukça moda olan neon pembe ruj kullanım için aynı şeyi düşünmüyorlar. Kullanımı oldukça büyük cesaret isteyen neon pembe ruju gördüklerinde erkeklerin düşüncesi bu rengin görünümü hafifleştirdiği yönünde. Eğer illede neon pembe gibi canlı renkte bir ruj kullanmak istiyorsanız kıyafetinizi son derece sade seçmenizde fayda var.

Mürdüm Renk Ruj

Mürdüm renkli ruj da sürmesi cesaret isteyen bir renk. Ama erkeklere göre, bazı kadınlara çok yakışıyor. Özellikle beyaz tenli ve kusursuz bir cilde sahip olan kadınlara mürdüm renginin yakıştığını düşünüyorlar. Kesinlikle cesaret isteyen bir renk olan mürdüm, bazı kadınların dudaklarına çok yakışıyor erkeklere göre. Ve tabiki mürdüm rengi ruj kullanacak kadınların da kıyafetlerine oldukça büyük özen göstermeleri gerektiği konusunda hem fikirler.

erkeklerin_ne_renk_ruj_sever

Turuncu Ruj

Son yılların gözde renklerinden olan turuncu ruj, erkekler için çok çekici veya aklını baştan alıcı bir renk olmasa da erkeklerin sevdiği bir renk. En azından turuncu renkli ruj kullanan bir kadının eğlenceli olduğunu düşünüyorlar.

Nude Ruj

Erkeklerin en sevmediği ve en anlam veremediği ruj rengi. Siz koyu renk yaptığınız göz makyajını nört hale getirmek için nude ruj kullanıyorsunuz ama erkekler bunu son derece anlamsız ve çok gösterişsiz buluyor.

Bütün bu yorumların ardında siz de yorumlarınızı ekleyebilirsiniz. Hatta ilk yorumu ben yapayım. Yaptıınız canım makyajı değil de sadece sürdüğünüz ruju gören erkekler ruj kullanmaktan ne anlar ki.. Siz hangisini kendinize yakıştırıyorsanız onu kullanın. Sizin keyfinize sağlık 🙂 Haydi hanımlar sıra sizin yorumlarınızda..

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Erkekler Hangi Renk Ruju Sever” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar