Evde Topuklu Ayakkabı Yenilemek İçin Muhteşem Fikirler

Moda-Aksesuar 13 Nisan 2017
331

Topuklu ayakkabı kadınların vazgeçilmezidir. Bir kadını en çok üzen şey çok beğendiği topuklu ayakkabıyı almamak ve çok severek aldığı topuklu ayakkabının modasının geçmesi ya da ufak tefek deformasyona uğramasıdır. Bir türlü o topuklu ayakkabı ile aralarındaki bağı koparamaz ve atmak istemezler de. Ama bir türlü giymeyi de içlerine sindiremezler. Peki sevgili hanımlar Ufak tefek değişikliklerle topuklu ayakkabılarınızı modaya uyarlayıp, yepyeni bir görünüme kavuşturmaya ne dersiniz? Bu gün sizlere muhteşem önerilerim olacak.

Kumaş İle Kaplama

evde_topuklu_ayakkabi_yenileme

Artık kullanamadığınız ya da modası geçmiş topuklu ayakkabılarını dilediğiniz renk ve desenle kaplayarak yepyeni bir ayakkabı sahibi olabilirsiniz.

Çivilerle Süsleme

topuklu_ayakkabi

Çiviler ve zımbalar son derece moda. Siz de bu minik aksesuarların gücünden faydalanarak ayakkabılarınıza zımbalar yapın. Dilerseniz ayakkabının altında, dilerseniz yan taraflarında ya da uç kısımlarında kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan şey sıcak silikon ve zımbalar.

Zincirle Zenginleştirme

topuklu_ayakkabi_yenileme

Bu sene ayakkabılarda zincir detayları oldukça fazla. Siz de gözünüze sade ya da sıradan görünen ayakkabılarınıza zincir ilave ederek daha zengin bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Püskülle Süsleme

evde_topuklu_ayakkabi_susleme

Ayakkabılarınıza uygun renkte veya ayakkabılarınızla kontras renkte püskül takarak ayakkabılarınızı modernize edebilirsiniz. Özellikle bilekten bağlamalı topuklu ayakkabılarda muhteşem görünecektir. Dilerseniz bileği saran kemeri komple püsküllerle kaplayabilirsiniz.

Taşlarla Süsleyip Abiye Ayakkabı Yapın

taslarla_topuklu_ayakkabi_susleme

Sadece bir kaç defa giyeceğiniz bir topuklu ayakkabıya dünyanın parasını vermeye gerek yok. Eski kullanmadığınız topuklu ayakkabılardan bir tanesinin üzerine dilediğiniz renkte taşları sıcak silikon ile yapıştırın. İşte size muhteşem bir abiye ayakkabı. Üstelik bu taşları eski takılarınızdan da yapabilirsiniz.

Saten Kumaşla Muhteşem Görünüm

saten_kumasla_topuklu_ayakkabi_susleme

Saten kumaş ile eski yazlık ayakkabılarınız her yerde kolaylıkla giyebileceğiniz havlı bir ayakkabıya dönüştürebilirsiniz. Dilerseniz ayakkabınızla aynı renkte bir kumaş tercih edin. Dilerseniz de farklı renkte bir kumaş ile ayakkabılarınızı süsleyin. Sonuç emin olun muhteşem olacak.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Evde Topuklu Ayakkabı Yenilemek İçin Muhteşem Fikirler” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar