Evim Şahane’nin Dış Sesi Deşifre Oldu !

Tv-Sinema-Magazin 15 Aralık 2015
904

Kanal D’nin en çok ilgi gören programlarından bir tanesi olan Evim Şahane, Mimar Selim Yuhay tarafından yapılan dekorasyonlarla hemen hemen herkesin dilinde. Benim de en sevdiğim TV programlarından bir tanesi. Özellikle ihtiyaç sahiplerine yardım etmeleri ve dekorasyon fikirleri vermeleri ile takdir edilen programda gizemli bir dış ses var hepinizin bildiği gibi. Evim Şahane Programında da adı dış ses olarak geçen ve bir türlü kimsenin yüzünü göremediği dış ses programa ilgiyi artırmak için ve gizem havası yaratmak için, özellikle gizleniyordu. Aslına bakarsanız herkeste de merak uyandırmayı ve hem kendinden hem de Evim Şahane programından bahsettirmeyi de başardı. Dekorasyon programları içerisinde en çok tercih edilen Evim Şahane Dış Ses ile de ilgi odağı oldu kısacası. Hiç kimsenin yüzün görmediği dış ses artık deşifre oldu. Aslına bakarsanız pek çok kişinin tanıdığı dış ses ünlü isimlerden bir tanesi. Peki bu gizemli dış ses kim ? Ünlü bir seslendirme sanatçısı olan Dış ses artık kimliği deşifre olduğu için her kes tarafından öğrenildi. Ve bu gizemli olay da böylece çözülmüş oldu.

Evim Şahane Programındaki Dış Ses Kim ?

evim_sahane_kanal_d

Dekorasyon programı olan Evim Şahane programında dış ses olarak anılan ünlü seslendirme sanatçısı Sungun Babacan’dan başkası değil. Sungun Babacan yıllardır herkesin merakını uyandırmayı başardı. Eminim ki, siz de Sungun Babacan adını duyunca evet ya… dış ses ona ait dediniz..

Sungun Babacan Kimdir ?

sungun_babacan_kimdir

05 ekim 1958Ankara doğumlu olan sungun Babacan, Hacettepe Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. Tiyatro kökenli olmayan seslendirme sanatçılarından bir tanesi. Meslek hayatına TRT de seslendirme sanatçısı olarak başlayan Sungun Babacan, TRT’de yayınlanan Cumartesiden Cumartesiye programının da sunuculuğunu yapmıştır. Pek çok ünlü film ve dizide seslendirme yapan Sungun Babacan, aynı zamanda uzun seneler boyunca çeviri ve seslendirme yönetmeliği de yapmış bulunmaktadır. Sungun Babacan Başkent İletişim Bilimleri akademisinde  dublaj dersleri vermekte olup, iki büyük kuruluşun da kurumsal sesi olarak görev yapmaktadır.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Evim Şahane’nin Dış Sesi Deşifre Oldu !” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar