Evinize Bereket ve Bol Para Getirecek Ritüel

Güncel/Aktuel 11 Şubat 2017
371

Para ritüeli pek çok kişinin bol para kazanmak ve parasına bereket katmak için uyguladığı bir totem. Bu ritüeller çok eskiden günümüze kadar geldiği için de yaptırım gücü oldukça fazla olan ve saygı duyulan uygulamalardır. Bu gün sizlere uygulaması son derece kolay ve eskilerden günümüze kadar çok etkili olarak tanımlanan bir para ritüelini anlatmak istiyorum. Bu para ritüeli için evinizdeki taneli besinlerden faydalanabilirsiniz. Bu makalemde sizlere pirinç ve tane karabiberle yapılan bir para ritüeli anlatacağım.

Evinize Bereket ve Bol Para Getirecek Ritüel İçin Gerekli Malzemeler

para_ritueli_nasil_uygulanir

  • 2 avuç pirinç,
  • 6 tane karabiber,
  • 2 adet cam kavanoz,

Para Ritüeli Nasıl Uygulanır?

Cam kavanozu dezenfekte etmek için iyice yıkayın. Aslında bu i için kristal bir cam öneriliyor ve 1 gece toprağın altında bekletilerek arındırılması öneriliyor. Cam kavanozun veya kristal cam kabın içine pirinci ve tane karabiberi koyun.Kavanozlardan bir tanesini mutfağa, diğerini de oturduğunuz odanın bir köşesine yerleştirin. Bu işlemin sadece bir ritüel olduğunu unutmayın. İsteklerimizi dualarımızı sadece Allah’a iletip karşılık bekleyebiliriz. Ritüeli uygularken dua etmeyi ihmal etmeyin.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Evinize Bereket ve Bol Para Getirecek Ritüel” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Suyun En Sağlıklı Hali

Suyun En Sağlıklı Hali

02 Mayıs 2017
107

Sponsor Bağlantılar