Evinize Bereket ve Şans Getirecek Geleneksel Yöntem

Şifalı Bitkiler 01 Mart 2017
2537

Dönem dönem kişiler evlerinde afakanlar basmış gibi hisseder ve daralır. Bunun nedeni evinizin enerjisidir. Evinizin enerjisini değiştirmek için yeniliğe ihtiyaç vardır. Sorun evde olsa da hemen evinizi değiştirmek gibi bir şansınızı olmadığına göre, evin enerjisini değiştirmek çok daha mantıklı olacaktır. Bu gün sizlere Feng Shui’ye göre evinizin enerjisini değiştirecek, evinize bereket ve şans getirecek Crassula bitkisinden söz etmek istiyorum. Crassula bitkisi’nin para ağacı/mücevher bitkisi olarak adlandırıldığını daha önceki bir makalemde anlatmıştım. Crassula bitkisini evinize koyup, toprağına bozuk para koymak hane sahibine para ve bereket getirir.

para_agaci_mucevher_bitkisi_crassula

 Yeşim yeşili etli yaprakları, parlak ve pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Yaşlandıkça ağacınız kalınlaşır. Yeni çıkan dalları yapraklarla aynı dokuya sahip olsa da sonraki zamanlarda kahverengi ve odunsu bir görünüm alır. Crassula bitkisini en güzel yanı çok sık bakıma ihtiyaç duymayan bir bitki olmasıdır. Crassul bitkisi büyük bir saksının içine dikilmelidir. Çünkü on derece hızlı büyüyen bir bitkidir. Güneş ışığını çok sevdiği için evin en aydınlık yerine konulmalıdır. Çok az suya ihtiyaç duyduğu için fazla sulanması çürümesine neden olur. Toprağı kurumaya başladığında sulamak en doğrusudur.  Kışın sadece toprağı nemli tutmaya çalışın, onun dışında bir şey yapmayın.

Evinize Bolluk ve Bereket Getirmesi İçin

mucevher_bitkisi_crassula_ovala

Crassula bitkisinin eve bolluk ve bereket getirmesi için, Feng Shui felsefesine göre, ev girişinin sağ tarafına konulması gerekir. Ayrıca bitki daima kuzeye bakmalıdır. Crsaasula iyi şans ve bereket getirmesinin dışında, insan vücuduna ve ruhuna denge getirir. Pozitif enerji verir. Enerjisi güçlü ise, sağlam kökler oluşur ve bu da para çekme enerjisinini kaynağıdır.

Bu Bitkiyi Evinize Koyarsanız Muazzam Bir Bolluğa ve Zenginliğe Kavuşabilirsiniz

Mücevher Bitkisi İçin Bakımı Önerileri

 

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Evinize Bereket ve Şans Getirecek Geleneksel Yöntem” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar