Evlenecek Çiftlerin Yeni Gözdesi Titanyum Alyanslar

Moda-Aksesuar 05 Nisan 2016
447

Düğün sezonu yavaş yavaş açılmaya başlandı. Bu aralar Nişanlar, sözler, düğünler çok fazla olmaya başlayacağı için en önemli telaş yüzük seçme telaşı. Hayırlı işlerin olmazsa olmazı alyanslar çeşit çeşit, model model kuyumcuların vitrinlerini süslemeye başladı. Daha ön plana çıkarıldı. Peki alyans için ek alternatif, kuyumculardan alınabilecek olan altın alyans mı? Her ne kadar eski bir gelenek olsa da artık altın alyansların modası geçiyor. Şimdilerin gözdesi Titanyum ve Platin alyanslar. Bu gün sizlere titanyum alyansların özellikleri modelleri ile ilgili bilgiler vermek istiyorum. Bir başka makalemde de platin alyansları anlatacağım.

Titanyum Alyans

titanyum_alyans
Hem dayanıklı, hem de pahalı olmayan bir çift alyans arıyorsanız sizin için en uygun seçenek titanyum alyans olacaktır. Titanyum alyansın altın alyanstan ne farkı var deseniz size hemen cevabını ben buradan vereyim.
Titanyum alyans, altın alyansa oranla, daha hafif, daha ekonomik ve daha dayanıklıdır. Ayrıca gri renk seçeneği ile farklı bir alternatif dunduğu için de son dönemlerde tercih edilmektedir.

Titanyum Alyansın Avantajları

titanyum_alyans_modelleri
Titanyum alyans altın alyansa oranla daha sert bir madde olduğundan hem daha dayanıklı, hem de çizilmelerden etkilenmeyen bir yüzüktür. Altın gibi kararmaz. Paslanma olasılığı yoktur. Matlaşma sorunu yaşatmaz. Özel bir bakım gerektirmediği için rahatlıkla kullanılabilir. Üstelik alerji yapma riski yoktur. Suya ve kimyasallara kardı daha dayanıklıdır.

Titanyum Doğada Nerelerde Bulunur?

titanyum_alyans_ozellikleri
Titanyum doğada kolaylıkla bulunan bir elementtir. Kayalarda, Sularda ve toprakta bulunabilen bir madde olduğu için Kolay erişilebilirdir. Bu sebeple de altına göre daha ekonomiktir. Malum altın fiyatları oldukça arttı ve herkesin alım gücü bir olmadığından insanlar daha uygun fiyatlı alyanslara yönelmeye başladı.

Titanyum Nerelerde Kulllanılır?

titanyum_alyans_model
Ttanyum aslında çok eskiden beri bilinen bir metal olduğundan Havacılık ve uzay teknolojisinde, füze yapımında, endüstride, otomotiv sektöründe, uzun ömürlü ürünlerin üretiminde kullanılmaktadır. Şimdilerde ise aksesuar sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunmakta.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Evlenecek Çiftlerin Yeni Gözdesi Titanyum Alyanslar” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar