Evlerinizde Güvenle Kullanabileceğiniz Doğal Temizlik İksiri

Hastalıklar, Sağlık/Hastalıklar 25 Mayıs 2017
679

Sizlere daha önceki bir makalemde, evlerimizde kullandığımız ve içinde bol miktarda kimyasal zehir bulunan temizlik malzemelerini kanser hastalığına davetiye çıkardığını ve uzun süreli temas nedeniyle de pek çok kişinin kanser hastalığı ile mücadele etmek zorunda kaldığınından bahsetmiştim. Ev temizliği için harcadığımız zaman, emek ve para karşılığında kanser hastalığına yakalanmak hiç de adil değil. Bu sebeple evde kullandığımız temizlik malzemelerinde mümkün olduğunca doğal malzemeleri tercih etmek gerekir. Bu gün sizlere ev temizliğinde harikalar yaratan, hijyen ve dezenfeksiyon amaçlı gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz doğal temizlik iksiri önereceğim.

Evlerinizde Güvenle Kullanabileceğiniz Doğal Temizlik İksiri İçin Gerekli Malzemeler

evde_dogal_temizlik_malzemesi_yapimi

  • Elma Sirkesi
  • Portakal Kabuğu

Evlerinizde Güvenle Kullanabileceğiniz Doğal Temizlik İksiri Yapımı

Portakal kabuklarını soyup, cam bir kavanozun içine koyun. Üzerini geçene kadar elma sirkesi ekleyin.Kavanozun ağzını kapatıp 15 gün bekleyin. 15 gün sonunda karışımı süzün. İşte doğal temizlik malzemesi hazır. Bu doğal temizlik malzemesi antibakteriyel olmasını  yanı sıra, aynı zamanda çok iyi bir yağ çözücüdür. Maliyeti son derece ekonomiktir. Evde istediğiniz her yerde güvenle kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Evlerinizde Güvenle Kullanabileceğiniz Doğal Temizlik İksiri” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar