FELCİ ÖNLEYEN BİTKİSEL KÜRLER

Sağlık/Hastalıklar 17 Eylül 2012
403

Felci Önleyen Bitkisel Kürler
Felci Önlemek İçin,Felci Önleyeyn Bitkisel kürler,Felci Önlemek Mümkünmü,Zeytinyağı Felci Önlüyor,Felç Nasıl Önlenir
14 Eylül tarihli yazımızda, felç ve felç belirtileri hakkında sizlere bilgiler vermiştik. Bu makalemizde de Felci Önleyen Bitkisel Kürler konusunda bilgiler vermek istiyoruz..

Felci Önleyen Bitkisel KürlerFelci Önlemek İçin,Felci Önleyeyn Bitkisel kürler,Felci Önlemek Mümkünmü,Zeytinyağı Felci Önlüyor,Felç Nasıl Önlenir
Zencefil Tozu :
1 bardak kaynar suya, 1 çay kaşığı zencefil ko nur, 10 dk bekletilir, günde 2-3 bardak içilir.
Zencefil toz halinde günde 2-3 defa 0.5-1 gr şekerle yenilir.
Zencefil Kökü : Zencefil kökü çay gibi kaynatılır, günde 2-3 bardak içilir.
Ökseotu : i bardak kaynar su ya, 2-4 gr kuru ökse otu yapraklı d allarından veya tohumu konur, 10 dk bekletilir, günde 2-3 bardak içilir belli aralıklarla yıl boyu içmeye devam edilir.
Bitki-tohum toz haline getirilir, günde 1-1.5 gr içilir.
Tereyağı : 1 fincan tereyağı, 1 fıncan gaz yağı, 1 fincan ispirto karıştırılır merhem haline getiri lir, kireçlenmelerde ağrıyan yerler iyice ovulur (kireçlenmelerin sebep olabileceği felci önler).
Ardıç Yağı : Beldeki kireçlenme sebebi ile sinirlere baskı neticesi meydana gelen ayaklardaki güçsüzlükte ardıç yağı ile bel ve boyunca kalça ve bacaklar ovulur. Günde 8 damla ardıç yağı, su içerisinde veya şekerle alınır.
Zeytinyağı Felci Önlüyor : 65 yaş üzeri kişilerde, felç riski daha fazla. Bu sebeple, kişilerin katı yağ veya diğer sıvı yağlar yerine zeytinyağı tüketimine bir an önce geçmeleri gerekli. Erken yaşlardan bahsediyoruz tabiki.. Zeytinyağı felci önlemek için en sağlıklı ve en ucuz yöntem. Yapılan araştırmalar sonucunda, felç riski, zeytinyağı tüketen kişilerde % 41  daha az.
Felci Önlemek İçin,Felci Önleyen Şifalı Bitkiler,Felci Önleyen Bitkisel Kürler,Felci Önlemek Mümkünmü,Zeytinyağı Felci Önlüyor, Felç Nasıl Önlenir

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“FELCİ ÖNLEYEN BİTKİSEL KÜRLER” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar