GENÇ GÖRÜNMENİN SIRLARI

Cilt Bakımı ve Güzellik 28 Eylül 2012
296

Genç Görünmenin Sırları
Genç Görünmek,Genç Görünmek İçin,Genç Görünmek İçin Yapılması Gerekenler,Genç Görünmenin Sırları,Genç Görünüş,Genç Görünmenin Yolları,Genç Görünmenin Püf Noktaları

Genç Görünmenin Sırları estetik operasyonlarda mı geçiyor sizce ? Yoksa, bazı makyaj hileleri ile genç görünmek mümkün mü?
Genç görünmek için illede bıçak altına yatmak gerekmiyor tabiki..Makyaj çantanizdeki gençlik sırrı hiç bir yede yok inanın bana.

Genç Görünmenin SırlarıEğer elinizdeki makyaj malzemelerini doğru kullanırsanız genç görünmenin püf noktaları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Genç görünmek için yapılması gerekenler konusunda sizleri bilgilendirmek istiyoruz..
Genç Görünmek,Genç Görünmek İçin,Genç Görünmek İçin Yapılması Gerekenler,Genç Görünmenin Sırları,Genç Görünüş,Genç Görünmenin Yolları,Genç Görünmenin Püf Noktaları
Gözlerinizi canlandırmak için : Koyu renk halkalar ve düşük göz kapaklarından kurtulmak için bıçak altına yatmayın. Farınızı değiştirip kapatıcıyı doğru uygulamak yeterli olacaki.
Kalemi far yapın : Kaş altlarına kadar bütün göz kapağına far sürmek sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösterebilir. Far yerine kirpik diplerine koyu renk bir kalem çekip dağıtabilirsiniz.
Kaşlarınızı kaldırın : kaşın tam altına sürülen bir kapatıcı göz ile kaş arasındaki mesafeyi daha geniş gösterir. Böylece kaşlar daha kalkık duracak ve daha genç bakışlar elde edeceksiniz.
Ten rengi kalem çekin : bej veya beyaz bir kalemin göz içlerine sürüldüğünde yorgun gözleri canlandırır.
Dudaklarınızı dolgunlaştırmak için : Mükemmel dudaklar yumuşacık, kadifemsi ve biraz renklendirilmiş olandır, abartılı bir şekilde şişirilmiş ve keskin çizgilerle belirlenmiş olan değil.
Dudak kalemi sürün : Doğal dudak renginize yakın bir kalemle dudaklarınızı çerçeveleyin. Ardından köşeleri yumuşatmak için parmak uçlarınızla dağıtın.
Nemlendirin : makyaj öncesinde dudak çevresini göz kremi ile nemlendirin. Dudak çevrenize çizgi aralarını doldurma özelliğine sahip bir ürün de uygulayabilirsiniz.
Parlaklık katın : Dudakların tam ortasına uygulanan parlatıcı daha dolgun bir görünüm sağlayacaktır. Koyu pembe ya da karamel tonlarını deneyebilirsiniz.
Yanaklarınızı Şekillendirmek için : Herkes doğuştan belirgin elmacık kemiklerine sahip olmayabilir. Birkaç makyaj hilesiyle sanki dolgunlaştırılmış gibi duran yanaklara kavuşabilirsiniz.
Cildinizi pürüzsüzleştirin : Fondöten ve allık sürmeden önce nemlendirici özelliği olan bir baz uyguladığınızda cildiniz pürüzsüzleşir ve allığın daha uzun süre kalıcı olmasını sağlarsınız.
Kontür yapın : yanakların daha gergin görünmesi için, elmacık kemiklerinin üzerine açık renk ışıltılı bir allığı, elmacık kemiklerinin biraz altına ve kulağa doğru ise daha koyu renkte başka bir allığı sürmeyi deneyin. sonuç muhteşem olacak.
Cildinizi parlatmak için : Genç ciltler nemli ve duru bir dokuya sahipken, olgun ciltler mat görünebilir. Kullandığınız ürünlerin ışığı yansıtan özellige sahip olmasına dikkat edin ve kırışıklıkların arasına girerek yaşınızı belli eden pudradan uzak durun.
Işıltı katın : Yanaklarınıza, kaş kemiğinize ve burun kemiğinizin üstüne ışıltılı bir pudra sürün.
Şeffaf bir görünüm yaratın : Fondöteni sadece gerekli yerlere sürün ve nemlendirici özelliğe sahip olmasına dikkat edin.
Nem kazanın : Yüzünüzde pul pul dökülmeler ve aşırı kuruluk varsa bir yüz yağı kullanın.
Matlaştırıcı bir baz sürün : Çok fazla uygulanmış pudra yüzü çok yaşlı gösterir, pudra yerine matlaştırıcı bir baz kullanın.
Çenenizi belirginleştirmek için : Yüz hatlarınızı keskinleştiren bir pudra sizi daha ince göstererek boğazlı bir kazağın arkasına saklanmaktan kurtarabilir.
Anında incelin : Cilt renginizin bir iki ton koyusu bir pudrayı çenenizin hemen altına uygulayın.
Bunları Sakın Yapmayın. Bunlar sizi olduğunuzdan yaşlı gösterir.
• Mat ruj dudaklarda yaşla birlikte oluşan çizgileri daha da belirginleştirir.
• Sarı bazlı fondöten cilde güneşten hafif kızarmış bir renk yerine solgun bir renk verir.
• Toz allık eğer içinde parlaklık veren ışıltılar yoksa cildi pek canlı göstermez.
• Alt kirpiklere sürülen maskara göz altlarında gölgeler oluşmasına neden olur.
Genç Görünmek,Genç Görünmek İçin,Genç Görünmek İçin Yapılması Gerekenler,Genç Görünmenin Sırları,Genç Görünüş,Genç Görünmenin Yolları,Genç Görünmenin Püf Noktaları

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“GENÇ GÖRÜNMENİN SIRLARI” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar