Göbeğinizi 4 Günde 10 cm İnceltin

Göbek zayıf şişman pek çok kişinin ortak sorunu. Bölgesel yağlanma sonucu ortaya çıkan ve bir türlü gitmek bilmeyen göbeğinizi eritmek sandığınız kadar zor değil. Size önereceğim göbek eriten kür ile 4 gün gibi kısa sürede, göbek gölgesinde 10 cm kadar incelme sağlayabileceksiniz. Göbek eritme kürü için gerekli malzemeleri saydıktan sonra göbek eritme kürünün yapılışı konusunda sizleri bilgilendireceğim.

4 Günde 10 cm Göbek Eriten Kür İçin Gerekli Malzemeler

gobek_eriten_dogal_kur

  • Taze zencefil
  • 8-12 taze nane yaprağı
  • 1 salatalık
  • 1 limon
  • 8.5 bardak su

Göbek Eriten Kürün Hazırlanışı ve Kullanım Şekli

Suyu bir sürahinin içine koyun. Limonu yıkayıp, soymadan ikiye kesin ve çekirdeklerini çıkarın. Limonu yıkayın. Soymadan ikiye kesip çekirdeklerini çıkarın. İki yarısını da doğrayıp, su dolu sürahinin içine atın. Salatalığı soyup, doğrayarak suyun içine ilave edin. Soymuş olduğunuz zencefili de dilimleyip, diğer malzemelerin içine ekleyin. Nane yapraklarını da suyun içine ekleyin. Bütün malzemeleri karıştırıp, üzerine kapak kapattıktan sonra, 1 gece buzdolabında bekletin. Ertesi gün suyu gün içinde tüketin. En az 4 gün bu kürü uygulayın.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Göbeğinizi 4 Günde 10 cm İnceltin” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Neden Kilo Alıyoruz ?

Neden Kilo Alıyoruz ?

09 Mayıs 2017
205

Sponsor Bağlantılar