Göbek Eriten Yoğurt Limon Kürü

Merhaba sevgili okurlarım. Bu günkü makalemde sizlere yoğurtla zayıflama konusunda pratik bir kür vermek istiyorum. Göbek eritmek için yoğurt limon kürünü uygulayabilirsiniz. Hem lezzetli olması hem de kolay uygulanması nedeni ile hanımların sıklıkla tercih ettiği bir kür olan yoğurt limon kürü konusuna geçmeden önce sizlere, yoğurtla zayıflama konusunda bir kaç bilgi vermek istiyorum. Yoğurt zayıflatır mı, yoğurdun zayıflamaya etkileri nelerdir sorularının cevabın vereceğim öncelikle.Ardından da göbek eriten yoğurt limon kürü nasıl konusuna geçeceğim.

Yoğurt Zayıflatır mı ?

Yoğurt zayıflatır mı sorusuna yanıt evet elbette. Özellikle ev yapımı yoğurtta çok faydalı bakteriler bulunuyor. Sindirim sistemi problemlerini ve şişkinliği gidermesi, ayrıca metabolizmayı hızlandırması ve göbek eritmesi nedeni ile de diyetlerin baş yiyeceği oluyor.

Yoğurdun Zayıflamaya Etkisi

yogurtla_zayiflama_zayiflamaya_etkisi

Yoğurdun içerisinde bulunan faydalı bakteriler sayesinde zayıflamaya etkisi kanıtlanmıştır. Ayrıca mide bağırsak sistemi üzerindeki olumlu etkileri ile de gaz ve şişkinlik gibi problemleri ortadan kaldırır. Uyku düzenleyici olduğundan dolayı da kilo vermenize yardımcı olur. Bildiğiniz gibi düzenli uyku kilo vermede önemli bir konudur. Tansiyon ve şeker dengeleyicidir. Ve sizi tok tutar. Bu sebeplerin hepsi bir araya geldiğinde de zayıflamanıza yardımcı olur.

Göbek Eriten Yoğurt Limon Kürü/Yoğutla Zayıflama

Yoğurt limon kürü göbek ve basende biriken yağların yakılmasına fayda sağlar. Vücuttaki toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Ödemi engeller. Tatlı isteğini giderir ve aşırı yemeyi önler. Yoğurtla zayıflama ya da göbek eriten yoğurt limon kürü için öncelikle gereken malzemeleri sayalım. Ardında da yoğurt limon kürü nasıl yapılır konusuna geçelim.

Göbek Eriten Yoğurt Limon Kürü İçin Gerekli Malzemeler;

  • 1 kase yoğurt (3 yemek kaşığı),
  • 1/2 limon suyu,
  • 1 yemek kaşığı nar,
  • 1 tatlı kaşığı kuru nane,

yogurt_limon_kuru

Göbek Eriten Yoğurt Limon Kürü Nasıl Yapılır ?

Makalemizin bu bölümünde yoğurt limon kürü nasıl yapılır konusunu anlatacağım. Yukarıda verilmiş olan malzemeleri karıştırın. Her gece yatmadan 2-3 saat önce tüketin. Nar bulamazsanız, ananas, kiraz, çilek, muz, elma, avakado,greyfurt gibi meyveleri de tüketebilirsiniz.Bu kürü düzenli olarak en az 2 hafta boyunca ara vermeden uygulayın. Kürü uyguladığınız sırada, günlük egzersizlerinizi de ihmal etmeyin. 30 dakika tempolu yürüyüş en güzel egzersiz olacaktır. Günde 2 litre su içmeyi de ihmal etmeyin. 2 haftanın sonunda farka siz de inanamayacaksınız.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Göbek Eriten Yoğurt Limon Kürü” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Neden Kilo Alıyoruz ?

Neden Kilo Alıyoruz ?

09 Mayıs 2017
176

Sponsor Bağlantılar