Kategori: Güncel/Aktuel

Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde Kim Öldü?

Ufak Tefek Cinayetler dizisi ilk yayınlandığı bölümden itibaren en dikkat çeken yapımlardan bir tanesi oldu. kim öldürüldü, katil zanlısı kim? sorularının cevabı Sarmaşık Sarmaşık sitesinde lüks ve ihtişamlı siteler, 4 kadın ve 4 erkek arasındaki rekabet, aşklar, karanlık sırlar derken en çok merak edilen Sarmaşık Vakasında yani Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde Kim Öldü? sorusunun cevabı.

PAYLAŞ TWEET
18 Mart 2018
684

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Star Tv de yayınlanan ve olukça dikkat çeken Ufak Tefek cinayetler dizisinde bir sonraki bölüm kadar merak edilen şey dizinin nerede çekildiği. Dizi de son derece lüks ve göz alıcı villaların yer aldığı doğa ile iç içe muhteşem bir bir yer görünüyor.

PAYLAŞ TWEET
19 Şubat 2018
276

Bitlerden Kurtulmanın En Etkili Yollarından Bir Tanesi Neem Yağı

Bit özellikle okul dönemlerinde pek çok ailenin kabusu haline gelen bir durumdur. Sadece çocuk için değil aile için de özenle temizlenmesi gereken bit bulaşıcı olduğu için tüm aileye tedavi uygulanması gerekir. Bit insanlarda kafa derisinde yaşayan ve az miktarda emdiği kanla beslenen küçük canlılardır.

PAYLAŞ TWEET
06 Ekim 2017
469

Saç Dökülmesi Yöntemine Yepyeni Bir Çözüm.. Saç Simülasyonu!!

İnsan kafa derisinde ortalama olarak 100.000-150.000 arasında saç teli bulunmaktadır. Fakat genetik işleyiş, bazı hastalıklar, ve yaşın ilerlemesi ile birlikte saçlarda seyrelme ve kellik başlar. bu durum kadın için de erkek için de olabilecek bir durumdur. Saçlarda meydana gelen aşırı seyrelme ve kellik problemi kişilerin güven ve ruh halini olumsuz etkilemektedir.

PAYLAŞ TWEET
21 Haziran 2017
275

Arı Sokmasının Faydaları ve Zararları

Arı sokması hemen hemen hepimiz için adeta kabustur. Özellikle de alerjik bünyesi olanlar için durum daha da vahimdir. Arı sokması sonrasında bu kişiler anafilaktik şoka girerek hayati tehlike ile karşı karşıya kalabilirler. Fakat bilinen başka bir gerçek var ki; Arı sokmasının insan vücudu için çok büyük bir şifa kaynağı.

PAYLAŞ TWEET
16 Haziran 2017
396

Beyaz Spor Ayakkabılardaki Çamurları Temizlemenin Pratik Yolları

Mevsim geçişlerinde genellikle açık renk, fileli ve hafif malzemelerden yapılmış olan ayakkabılar tercih edilir. Beyaz spor ayakkabılar da bu tercihlerin başında yer almaktadır. Fakat mevsim geçişlerinde ani yağmurdan dolayı ayakkabıların çamur olması kaçınılmaz bir durumdur.

PAYLAŞ TWEET
18 Mayıs 2017
175

Sağlıklı ve Bembeyaz Dişlere Kavuşmanın 5 Pratik Yolu

Bembeyaz dişleri olmasını kim istemez ki ? Kimi insanlar bu hayalini gerçekleştirmiştir. Kimileri ise doğuştan tam beyaz olmayan dişlere sahiptir. Bazı insanların dişleri ise, bakımsızlıktan renk değiştirmiş ve olması gereken renginden çok uzaklaşmıştır.

PAYLAŞ TWEET
04 Mayıs 2017
127

Suyun En Sağlıklı Hali

Sıcak havaların gelmesiyle birlikte buzdolabına sürekli su koymaktan bıktınız mı? Suyu sağlıklı ve pratik bir şekilde tüketmek mi istiyorsunuz?

PAYLAŞ TWEET
02 Mayıs 2017
128

İnstagram Artık İnternetsiz de Kullanılabilecek

Sosyal medya kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen platformların başında yer alan Instagram,artık kullanıcılarına internet olmadan da hizmet sunabilecek. 600 milyon aktif kullanıcısı bulunan İnstagram bir süredir üzerinde çalıştığı özelliği aktif hale getirerek internetsiz kullanıma açık hale getirdi.

PAYLAŞ TWEET
25 Nisan 2017
160

Gardırop Kokusunu Gidermenin Püf Noktaları

Gardırop yani giysi dolapları tüm dağınıklığı toplar ve kıyafetlerin derlitoplu durmasını sağlar. Ama zaman zaman giysi dolaplarının içinde kötü kokular meydana gelir. Bu hiç de hoş olmayan durumu gidermenin ve düzeltmenin bazı yolları var elbette. Öncelikle düzenli olarak gardırop temizliği yapmak gerektiğini aklınızdan çıkarmayın.

PAYLAŞ TWEET
24 Nisan 2017
190

Size En Çok Para Kazandıracak 5 Yabancı Dili

İngilizce evrensel dil olarak kabul edilmiş olduğu için, insanlar yabancı dil konusunda ilk tercih olarak İngilizceyi tercih ediyorlar. İngilizce evet şart ama, artık İngilizce bilmek çok da büyük bir marifet sayılmıyor. Dünyanın önde gelen dergilerinden The Economist’in verilerine göre, iş dünyasında İngilizceden çok daha fazla rağbet gören 5 yabancı dil var.

PAYLAŞ TWEET
17 Nisan 2017
324

Mikrodalga Fırında Mısır Haşlamanın Püf Noktaları

Mısır haşlamak işlemi genellikle ya normal tencerede ya da düdüklü tencerede yapılır. Peki mikrodalga fırında mısır haşlamaya ne dersiniz? Öncelikle mısır hakkında size bir kaç bilgi vermek isterim. Mısır bol miktarda E vitamini içerir ve sofralarımızda sıklıkla yer alan bir yiyecektir.

PAYLAŞ TWEET
09 Nisan 2017
286

Çinde Bulunan Gökkuşağı Dağlarına Hayran Kalmamak Elde Değil!

Rabbim ne eylerse güzel eyler. Bazen öyle güzellikler görüyoruz ki, SuphanAllah demekten kendimizi alamıyoruz. Ülkemiz adete doğal güzellikler açısından tam bir cennet. Ama dünyada da öyle şeyler var ki, hayran kalmamak elde değil. Tıpkı Çin’de bulunan Gökkuşağı dağları gibi.

PAYLAŞ TWEET
06 Nisan 2017
310

Uyku Hakkında Bilmeniz Gereken 6 Gerçek

Uyku, günümüzde en çok hasreti çekilen şey sanırım. Küçük büyük, yaşlı genç, kadın erkek.. herkesin uykuya ihtiyacı var. İyi ve kaliteli bir uyku, ertesi gün için gerekli enerjiyi sağlar. Üstelik 10 gün süreyle hiç uyumamak ölümle sonuçlanabilecek ciddi bir sorundur.

PAYLAŞ TWEET
04 Nisan 2017
182

25 Yıl Evli Kalan Kadınlar Emekli Olup Yaşlılık Maaşı Alabilirler

Ev hanımlığı bildiğiniz üzere son derece zahmetli ve zor işlerden bir tanesi. Ama nedense ev hanımlığı bir iş ya da meslek olarak görülmez. Oysa, tüm evin, çocukların ve eşin yükünü ev hanımları taşır. Yapılan bir araştırmaya göre, dünya üzerindeki en zor ve en ağır iş ev hanımlığıdır.

PAYLAŞ TWEET
24 Mart 2017
181

Evde Kahve Tuzu Yapmanın Kolay Yolu

Et yemeklerinden tutun da tatlılara kadar pek çok alanda kullanılan kahve tuzu, yiyeceklere farklı bir lezzet katmak için birebirdir. Yiyeceklerinize kahve lezzeti eklemek onları çok daha lezzetli hale getirir. Kahvenin o muhteşem aromasını yiyeceklere katmanın en kolay ve hızlı yolu da kahve tuzudur.

PAYLAŞ TWEET
11 Mart 2017
187

Çocuklarınızın Çizdiği Resimler Aslında Ne Anlama Geliyor?

Çocuklar resim yapmaya bayılırlar. Bu resimleri sadece oyalanmak için yapmıyorlar tabiki de. Yaptıkları resimlerde çocukların gizli dünyalarından mesajlar var. Uzman psikologlar ve pedegoglar çocuklara resim çizdirerek çocukların ruhsal durumu hakkında fikir edinirler. Peki çocukların çizdikleri resimlerde ne gibi mesajlar gizli ?

PAYLAŞ TWEET
03 Mart 2017
434

Evde Kokusuz Balık Pişirmek Hiç de Zor Değil

Balık büyük küçük demenden herkes için son derece faydalı ve mutlaka tüketilmesi gereken besinlerin başında yer alıyor. Balık konusundaki en önemli sorun, balık pişirdikten sonra eve sinen ve bir türlü çıkmak bilmeyen kokusu. Peki balık kokusu olmadan balık pişirmek mümkün değil mi?

PAYLAŞ TWEET
02 Mart 2017
238
Yeniler

Manyetik Alan Tedavisinin Faydaları

Manyetik alan tedavisini duydunuz mu bilmiyorum. Ama tüm dünya üzerinde pek çok insanın şifa bulduğu önerdiği manyetik alan tedavisinin faydaları yapılan araştırmalar sonucunda kanıtlanmış bir gerçektir. Sizlere manyetik alan tedavisi konusunda uzman olan ve yaptığı manyetik alan tedavilerini faydalarını kanıtlayan Japon Dr. Kyoichi Nakawaga’dan bahsetmek istiyorum.

PAYLAŞ TWEET
18 Nisan 2015
1377

Karanfil Yağının Saçlar İçin Faydaları

Saç bakımında bulabileceğiniz en iyi ve en faydalı bitkilerden bir tanesi kesinlikle karanfildir. Karanfilin içerisinde bulunan pek çok vitamin ve mineral saçlarınız için harika bir bakım sağlar. Saç bakımında karanfilin tomurcukları kadar karanfilin yağından da faydalanılabilir. Saç dökülmesi için çözüm arayan okurlarımız için kesinlikle karanfil yağını önermekteyim.

PAYLAŞ TWEET
12 Ekim 2018
234

Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde Kim Öldü?

Ufak Tefek Cinayetler dizisi ilk yayınlandığı bölümden itibaren en dikkat çeken yapımlardan bir tanesi oldu. kim öldürüldü, katil zanlısı kim? sorularının cevabı Sarmaşık Sarmaşık sitesinde lüks ve ihtişamlı siteler, 4 kadın ve 4 erkek arasındaki rekabet, aşklar, karanlık sırlar derken en çok merak edilen Sarmaşık Vakasında yani Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde Kim Öldü? sorusunun cevabı.

PAYLAŞ TWEET
18 Mart 2018
684