Kategori: Pratik Bilgiler

Beyaz Spor Ayakkabılardaki Çamurları Temizlemenin Pratik Yolları

Mevsim geçişlerinde genellikle açık renk, fileli ve hafif malzemelerden yapılmış olan ayakkabılar tercih edilir. Beyaz spor ayakkabılar da bu tercihlerin başında yer almaktadır. Fakat mevsim geçişlerinde ani yağmurdan dolayı ayakkabıların çamur olması kaçınılmaz bir durumdur.

PAYLAŞ TWEET
18 Mayıs 2017
165

Sağlıklı ve Bembeyaz Dişlere Kavuşmanın 5 Pratik Yolu

Bembeyaz dişleri olmasını kim istemez ki ? Kimi insanlar bu hayalini gerçekleştirmiştir. Kimileri ise doğuştan tam beyaz olmayan dişlere sahiptir. Bazı insanların dişleri ise, bakımsızlıktan renk değiştirmiş ve olması gereken renginden çok uzaklaşmıştır.

PAYLAŞ TWEET
04 Mayıs 2017
105

Gardırop Kokusunu Gidermenin Püf Noktaları

Gardırop yani giysi dolapları tüm dağınıklığı toplar ve kıyafetlerin derlitoplu durmasını sağlar. Ama zaman zaman giysi dolaplarının içinde kötü kokular meydana gelir. Bu hiç de hoş olmayan durumu gidermenin ve düzeltmenin bazı yolları var elbette. Öncelikle düzenli olarak gardırop temizliği yapmak gerektiğini aklınızdan çıkarmayın.

PAYLAŞ TWEET
24 Nisan 2017
176

Mikrodalga Fırında Mısır Haşlamanın Püf Noktaları

Mısır haşlamak işlemi genellikle ya normal tencerede ya da düdüklü tencerede yapılır. Peki mikrodalga fırında mısır haşlamaya ne dersiniz? Öncelikle mısır hakkında size bir kaç bilgi vermek isterim. Mısır bol miktarda E vitamini içerir ve sofralarımızda sıklıkla yer alan bir yiyecektir.

PAYLAŞ TWEET
09 Nisan 2017
268

İyi Çikolata Seçmenin 5 Püf Noktası

Şöyle kaliteli iyi çikolataya kim hayır diyebilir ki… Özellikle kadınları çikolataya olan zaafı çok iyi bilinir. Ama bana göre çikolataya hayır diyemeyenler sadece kadınlar değil.

PAYLAŞ TWEET
07 Aralık 2016
184

Yemek Yapmanın İncelikleri

Yemek Yapmanın Püf Noktaları,Yemek Yapmanın Püf Noktası,Yemek Yaparken Pratik Bilgiler,Yemek Yaparken Püf Noktalar,Yemek Yapmakta Püf Noktalar

PAYLAŞ TWEET
12 Mart 2014
300

RİMEL SÜRMENİN PÜF NOKTALARI

Rimel Sürme,Rimel Sürmenin İncelikleri,Rimel Sürmenin Püf Noktaları,Rimel Sürmenin Püf Noktası, Rimel Sürerken,Rimel Kullanımı

PAYLAŞ TWEET
03 Kasım 2012
362

RUJ SÜRMENİN PÜF NOKTALARI

Ruj Sürme,Ruj Sürmenin İncelikleri,Ruj Sürmenin Püf Noktası,Ruj Sürmenin Püf Noktaları,Doğru Ruj Seçimi,Doğru Ruj Rengini Bulma

PAYLAŞ TWEET
30 Haziran 2012
252
Yeniler

Manyetik Alan Tedavisinin Faydaları

Manyetik alan tedavisini duydunuz mu bilmiyorum. Ama tüm dünya üzerinde pek çok insanın şifa bulduğu önerdiği manyetik alan tedavisinin faydaları yapılan araştırmalar sonucunda kanıtlanmış bir gerçektir. Sizlere manyetik alan tedavisi konusunda uzman olan ve yaptığı manyetik alan tedavilerini faydalarını kanıtlayan Japon Dr. Kyoichi Nakawaga’dan bahsetmek istiyorum.

PAYLAŞ TWEET
18 Nisan 2015
1335

Karanfil Yağının Saçlar İçin Faydaları

Saç bakımında bulabileceğiniz en iyi ve en faydalı bitkilerden bir tanesi kesinlikle karanfildir. Karanfilin içerisinde bulunan pek çok vitamin ve mineral saçlarınız için harika bir bakım sağlar. Saç bakımında karanfilin tomurcukları kadar karanfilin yağından da faydalanılabilir. Saç dökülmesi için çözüm arayan okurlarımız için kesinlikle karanfil yağını önermekteyim.

PAYLAŞ TWEET
12 Ekim 2018
178

Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde Kim Öldü?

Ufak Tefek Cinayetler dizisi ilk yayınlandığı bölümden itibaren en dikkat çeken yapımlardan bir tanesi oldu. kim öldürüldü, katil zanlısı kim? sorularının cevabı Sarmaşık Sarmaşık sitesinde lüks ve ihtişamlı siteler, 4 kadın ve 4 erkek arasındaki rekabet, aşklar, karanlık sırlar derken en çok merak edilen Sarmaşık Vakasında yani Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde Kim Öldü? sorusunun cevabı.

PAYLAŞ TWEET
18 Mart 2018
635