Güneş Tutulmasının Burçlara Etkisi

Aşk-Cinsellik-Fal 19 Mart 2015
327

20 Mart 2015 Cuma günü gerçekleşecek olan güneş tutulması hayatımızın pek çok alanına etkisi olabilecek kozmik bir olay. Güneş tutulmasının pek çok olumsuz olaylara, doğal afetlere, ölümlere ve kaosa yol açabileceğini belirten astrologlar gerçek anlamda bizleri de korkuttu ve bu önemli olaya dikkatimizi çekmeyi başardı. Özellikle Ülkemizde ekonomik krizlerin çıkabileceği konusunda bizleri uyaran astrologlar, güneş tutulmasının burçlar üzerindeki etkileri konusunda da açıklamalarda bulunuyorlar. Güneş tutulması 20 Mart Cuma günü saat 10:0-12:00 saatleri arasında gerçekleşecek. Ve astrologlar güneş tutulmasının, doğal afetler ve şiddet olaylarını tetikleyebileceği konusunda bizleri bir kaç gündür uyarıyorlar. Güneş tutulmasının Cuma günü saat 11:36’da Balık burcunda gerçekleşeceğini belirten astrologlar, bu açıdan yılın ilk güneş tutulmasında burçlar için de hiç beklemedikleri sürprizlerle karşılaşmaya sebebiyet verecek. Tabi bu sürprizlerin iyi mi yoksa kötü mü olduğu şimdilik merak konusu. Güneş tutulmasının etkileri en çok dini konular, çocuklar ve aileler üzerinde görülecek. Bakalım Güneş tutulmasının burçlara/burçlar üzerindeki etkisi neler olacak ?

Güneş Tutulmasının Koç Burcu Üzerine Etkisi

gunes_tutulmasinin_burclara_etkileri

Güneş tutulmasının burçlara etkisi elbette farklı farklı. Güneş tutulmasının koç burcuna etkisi konusunda söylenebilecek ilk şey koç burcu insanlarının akıllarına gelmeyecek olaylarla karşılaşabilecek olmalarıdır. 20 Martta gerçekleşecek olan güneş tutulması direkt olarak bilinçaltınızı etkileyecek. Bu sebeple de mesaj içeren rüyalar görmeniz mümkün. Güneş tutulması aynı zamanda koç burcu için sağlıkla ilgili konuları da gündeme getirebilir. Bu dönemde bağışıklık sisteminizde zayıflama görülebilir. Ayaklarınıza bağlı hastalıklar ortaya çıkabilir. Mart Ayının sonu ile Nisan ayının başında beklenmedik bir seyahat gündeme gelebilir.

Güneş Tutulmasının Boğa Burcu Üzerine Etkisi

20 Mart 2015 te yaşanacak güneş tutulmasının boğa burcuna etkisi, özellikle arkadaş ve iş çevresinde olacak. Boğa burçları bu dönemde bazı arkadaşları ile yollarını ayırabilir ya da farklı arkadaş  çevrelerine girebilirler. Kendilerinden yaş olarak büyük kişilerden beklemedikleri destekler alabilirler. Özellikle son zamanlarda hayatlarından bunalmış olan boğa burcu insanları için güneş tutulması yepyeni başlangıçlar getirebilir. Çevre değişikliği ile kariyer anlamında da yeni fırsatlar açılabilir.

Güneş Tutulmasının İkizler Burcu Üzerine Etkisi

20 Mart 2015 te yaşanacak güneş tutulmasının ikizler burcuna etkisi, kariyer evinde gerçekleşecek. İkizler v-burcu bu dönemde iş konusunda kafa karışıklığı yaşayacaklar. Aile büyükleri ile veya iş yerindeki amirlerinizle anlaşmazlık yaşanabilir ya da onların problemleri ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.Bu dönem ikizler burcu için arkadaşlıkları açısından da sınav dönemi olacak. Sakin ve sabırlı olmanızda fayda var.

Güneş Tutulmasının Yengeç Burcu Üzerine Etkisi

gunes_tutulmasinin_burclar_uzerindeki_etkisi

20 Mart 2015 te yaşanacak güneş tutulmasının yengeç burcuna etkisi, Özellikle eğitim alanı, yurt dışı ve uzaklıkla ilgili olacak. İş arayan yengeçler bu dönemde yurt dışı bağlantısı olan firmalarda iş bulabilirler. Çalışan yengeçler ise iş yerlerinde yapısal değişikliklerle karşılaşabilirler. Sınav ve tez hazırlığında olan yengeçler için ise olumlu haberler ve gelişmeler olabilir.

Güneş Tutulmasının Aslan Burcu Üzerine Etkisi

20 Mart 2015 te yaşanacak güneş tutulmasının aslan burcuna etkisi, özellikle ufak kazalar ve hastalıklar konusunda kendisini gösterecek. Dikkatli olmanızda fayda var. Önümüzdeki 6 aylık dönem içerisinde ihtiyaç duyduğunuz finansal desteği kolayca bulabileceksiniz. Çevrenizdeki insanların para kaynaklarından rahatlıkla faydalanabileceksiniz. Miras, burs, kredi veya borç para bulmak konusunda çok da zorlanmayacaksınız. Güneş tutulması olduğu dönemde hayatınızda yeni bir döneme girdiğinizi hissedeceksiniz.

Güneş Tutulmasının Başak Burcu Üzerine Etkisi

20 Mart 2015 te yaşanacak güneş tutulmasının başak burcuna etkisi, özellikle ilişkiler üzerine olacak. Kötü giden bir ilişki veya evlilik son bulabilir. Ev satın alma ya da taşınma konusu gündeme gelebilir. Akrabalarınızda ve büyüklerinizden de beklemediğiniz destekler alabilirsiniz.

Güneş Tutulmasının Terazi Burcu Üzerine Etkisi

gunes_tutulmasi_burclari_nasil_etkiler

20 Mart 2015 te yaşanacak güneş tutulmasının terazi burcuna etkisi, özellikle iş alanında olacak. Çalışma koşullarınızda değişiklikler olabilir. Daha fazla çalışıp kendinize daha az zaman ayırmak zorunda kalabilirsiniz. İşinizle ilgili yeni cihazlar kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu dönemde sizden saklanan bazı sırlar ortaya çıkabilir ve duyduklarınız sizi çok şaşırtabilir.

Güneş Tutulmasının Akrep Burcu Üzerine Etkisi

20 Mart 2015 te yaşanacak güneş tutulmasının boğa burcuna etkisi, aşk hayatında kendisini gösterecek. Bekar akreplere aşk görünüyor. Üstelik güneş tutulması döneminde başlayacak ilişkiler uzun soluklu ve hayatınızda kalıcı izler bırakacak türden. Çocuk sahibi olmak isteyen akrepler için de bu dönemde bekledikleri güzel haberi alma imkanı var. flörtü olan akrepler bu dönemde birlikte oldukları kişi ile kopma noktasına gelebilirler.

Güneş Tutulmasının Yay Burcu Üzerine Etkisi

20 Mart 2015 te yaşanacak güneş tutulmasının boğa burcuna etkisi, özellikle sağlık üzerine olacak. Sizin veya aile bireylerinden birinin sağlık sorunları gündeme gelebilir. Bu sağlık problemlerinden dolayı geçici olarak endişeli günler yaşayabilirsiniz. Evinizde de beklemediğiniz arızalar ve tadilatlar gündeme gelebilir.

Güneş Tutulmasının Oğlak Burcu Üzerine Etkisi

gunes_tutulmasi_ve_burclar_burcuna_etkisi

20 Mart 2015 te yaşanacak güneş tutulmasının oğlak burcuna etkisi, ani olaylar üzerine olacak. ani seyahatler, beklenmedik olaylar ve kararlar oğlakları şaşırtabilir. Bu dönemde oğlaklar çevre ile olan iletişimlerini artıracaklar. Özellikle internet projeleri, blog veya reklam konularında şanslı gelişmelerle karşılaşabilirler.

Güneş Tutulmasının Kova Burcu Üzerine Etkisi

20 Mart 2015 te yaşanacak güneş tutulmasının kova burcuna etkisi, özellikle parasal konularda yoğunlaşacak. Kovalar beklemedikleri yerlerden yani para kaynakları bulabilirler. Güneş tutulması kovalar açısında sürpriz gelişmeler getireceğinden ani bir harcama bütçenizde büyük sıkıntılara sebep olabilir. Güneş tutulmasını izleyen 15 günlük dönemde parasal konularda dikkatli davranmanız sizin yararınıza olacaktır.

Güneş Tutulmasının Balık Burcu Üzerine Etkisi

20 Mart 2015 te yaşanacak güneş tutulmasının boğa burcuna etkisi, güzel başlangıçlar üzerine olacak. 20 Mart 2015 Güneş tutulması balık burcunda gerçekleşeceğinden balıklar için tüm dileklerini gerçek olacağı, yeni ve güzel başlangıçlar yapacakları bir dönem olacak. Bu dönemde dış görünümünüzle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Çevrenizde aranılan ve yıldızı parlayan birisi olacaksınız.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Güneş Tutulmasının Burçlara Etkisi” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar