Günlük 10 Dakikalık Uygulama İle Göz Altı Morluklarınıza Veda Edin

Cilt Bakımı ve Güzellik 05 Mart 2016
372

Göz altı morlukları hemen hemen her kadının ya dönem dönem ya da daimi olarak cilt sorunlarının başında yer alır. Göz altı morlukları sinüzit gibi bir hastalıktan tutun da, yaşın ilerlemesi, çok fazla bilgisayar başında çalışmak, yorgunluk  gibi sebeplerden dolayı ortaya çıkar. Ne kadar cilt bakımı yapsanız ya da kapatmaya çalışsanız da göz altı morlukları can sıkıcı bir durum olarak orada kalır ve güzelliğinize gölge düşürür. Bu gün sizlere günlük 10 dakikalık bir uygulama ile hem göz altı morluklarınızdan, hem de göz çevresi kırışıklıklarından sizleri kurtaracak doğal bir mucize önereceğim. Zerdeçal maskesi.

Göz Altı Morlukları İçin Kullanılacak Malzemeler

goz_alti_morluklarina_ne_iyi_gelir

  • 1 Çay kaşığı zerdeçal tozu,
  • 1 çay kaşığı domates suyu,
  • 1 Çay kaşığı limon suyu,

Göz Altı Morlukları İçin Doğal/Bitkisel Çözüm

Göz altı maskesini yapmadan önce 1 çay kaşığı limon suyu ile göz çevresine, parmaklarınızla hafif vuruşlar yaparak masaj yapın. Limon suyunu yıkamayın. Zerdeçal tozunu, domates suyu ile karıştırıp koyu bir macun haline getirin. Hazırladığını bu bitkisel macunu ,göz altına sürüp 10 dakika bekletin. Ardından da bol ılık su ile nazik bir şekilde yıkayın. Bu doğal göz altı maskesini her gün düzenli uyguladığınız taktirde hem göz altı morluklarından hem de göz çevresi kırışıklıklarından kurtulabilirsiniz.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Günlük 10 Dakikalık Uygulama İle Göz Altı Morluklarınıza Veda Edin” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar