Hannah Gregory Barbie bebek Görüntüsü İle Hayrete Düşürüyor

Tv-Sinema-Magazin 28 Şubat 2016
237

Hannah Gregory görüntüsü ile tıpkı. Barbie bebek gibi duruyor. Oyuncak bebek gibi görünen Hannah Gregory bu görüntüsü ile herkesi şaşırtıyor. Son dönemlerde sıkça görmeye başladığımız Barbie Bebek görüntülü kızlar oldukça moda oldu. Tıpkı Barbie gibi giyiniyor ve onun gibi makyaj yapıyorlar. Bu şekilde de çok daha fazla dikkat çekyorlar. Bu isimlerden bir tanesi de, Hannah Gregory.. Görünüşü bez bebek gibi olan Hannah Gregory aslında bu durumdan oldukça muzdarip.

Hannah Gregory Kimdir ?

Hannah_Gregory

Hannah Gregory 22 yaşında bir üniversite öğrencisi. İngiltere Sheffield Üniversitesi’nde okuyan Hannah, Barbie’ninn canlanmış hali gibi. Kendisi de Barbie gibi giyinmekten çok hoşlanıyor. Pek çok insan Hannah’a görüntüsü nedeni ile ilgi gösterse de, erkeklerin pek çoğu onlarla aynı fikirde değil. Erkeklerin kendisi ile birlikte olmaktan çekinmelerinden dolayı Hannah’ın aşk hayatı kötü gidiyor. Yani görüntüsü bir nevi erkek kaçıran olmuş.

Hannah_Gregory_barbie

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Hannah Gregory Barbie bebek Görüntüsü İle Hayrete Düşürüyor” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar