Hazal Kaya Makyajı Güzellik ve Cilt Bakımı Sırları

Cilt Bakımı ve Güzellik 25 Mayıs 2015
641

Güzelliği ve oynadığı roller ile adından sıkça söz ettiren Hazal Kaya Makyajı ile de ayrıca gündeme gelen bir isim. Hem doğal hem de son derece bakımlı görünümü ile tüm hanımların ilgisini çeken ve beğenen Hazal Kaya Merak eden hanımlar için makyajının ve güzelliğinin sırlarını veriyor. Hazal Kaya makyajı, Hazal Kayanın Güzellik sırları nelerdir, Hazal Kaya cilt bakımı konusunda nasıl bir yol izliyor şeklindeki soruları makalemizde cevaplayacağız.

Hayal Kaya Makyaj, Cilt Bakımı ve Güzellik Sırları

Güzel oyuncu Hazal Kaya makyajı çok sevdiğini belirtiyor. Tabi bu konuda küçük de bir sıkıntısı olduğundan bahsediyor. Çekimler sırasında sette sürekli makyaj yapıldığından dolayı, günlük hayatta hafif ve doğal makyajı tercih ediyor. Hazal Kaya makyaj sırları olarak da günlük makyajında, daha fazla allık ve rimel kullandığından bahsediyor. Hazal Kaya’nın cildi oldukça hassas ve alerjik olduğu için cilt bakımı konusunda da oldukça dikkatli. Daha çok doğal cilt bakımı ürünlerini kullanıyor. Düzenli olarak cilt bakımı yapan Hazal Kaya, haftada 1 defa da mutlaka peeling yapıyor.

hazal_kaya_makyaji

Hazal Kayanın cilt bakımı ve güzellik sırları arasında gül suyu birinci sırada yer alıyor. Tonik yerine gül suyu kullanan Hazal Kaya, bu güzellik sırrını annesinde öğrendiğini de belirtmeden geçmiyor. Hazal Kaya Makyaj konusunda göz makyajına ayrı bir önem veriyor. Göz farı olarak sıcak renkleri tercih ediyor. Eyeliner kullanmayı da ihmal etmeyen Hazal Kaya, makyaj malzemeleri arasında en sık biten makyaj malzemeleri olarak göz farı ve eyelineri dile getiriyor. Hazal Kaya’nın kullandığı ruj rengi ise çoğunlukla kırmızı ve canlı renkler. Fakat özel geceler dışında pek ruj kullanmıyor. Günlük makyajında renk veren güneş koruyucu kremleri tercih ediyor. En çok kullandığı makyaj malzemeleri olan eyeliner ve göz farını tek palette olanlardan tercih ediyor.

hazal_kaya_cilt_bakimi_ve_guzellik_sirlari

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Hazal Kaya Makyajı Güzellik ve Cilt Bakımı Sırları” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar