DR ÖMER COŞKUN ŞİFALI BİTKİLER

Dr Ömer Coşkun 02 Nisan 2010
472

ZİHİN AÇMAK İÇİN: Beynin 2 önemli ihtiyacı, oksijen ve şekerdir. Evinizi iyi havalandığı. Şekeri de bal pekmez gibi, doğal Nesinlerden alın.
KARACİĞERDEKİ KİST İÇİN: 1 tatlı kaşığı zerdeçal, 1 bardak kaynar suda 5 dak demlenir. Sabah akşam içilir. Karaciğer hastalıkları için, enginar yaprağı çayı ve karahindiba çok faydalıdır.
HERBALİST ÖMER COŞKUN’DAN FITIK-MİGREN-ŞEKER HASTALIĞI İÇİN BİTKİSEL KÜRLER
Bel boyun fıtığından şikâyetçi iseniz, migren ağrıları çekiyorsanız, şeker hastası iseniz, çocuklarınızda yeme problemi var ise, Ömer Coşkunun önerileri, tam size göre.
BEL-BOYUN FITIĞI VE SİNİR SIKIŞMASI:
GEREKLİ MALZEMELER:
* 200 gr kuyruk yağı,
* 2 yemek kaşığı bal,
* 1 tatlı kaşığı karabiber,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ: Kuyruk yağını eritin. Ilıdıktan sonra içince bal ve karabiberi karıştırın. Ağrıyan bölgeye sürün. Ayrıca, kantaron yapı ile masaj yapın.
* 1 litre suyun içine, 3 yemek kaşığı kırkkilitotu bitkisini atıp, 5 dak kaynatın. Duş aldıktan sonra, bu su ile durulanın. Üzerine su dökmeyin.
* 1 bardak kaynar suyun içine, 1 tatlı kaşığı kırkkilitotunu atıp, 5 dak. Demlendirin. Günde 1 bardak için, Fıtık, sinir sıkışması, eklem ağrıları, kıkırdak sorunları gibi, pek çok derde devadır.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“DR ÖMER COŞKUN ŞİFALI BİTKİLER” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
OPENCART SANAL POS

OPENCART SANAL POS

14 Mayıs 2019
103

Sponsor Bağlantılar