Horlamayı Önlemenin Doğal Yolu

Sağlık/Hastalıklar 21 Aralık 2016
258

Pek çok kişinin ortak sorunu horlamadır. Horlama aynı zamanda uyku apnesine gidecek kadar ciddi bir sağlık sorunudur. Horlama sırasında, horlayan kişi bir rahatsızlık duymasa yanında buluna kişiler bu durumdan epey muzdariptirler. Horlama sorunu yaşayanlar ve horlamadan dolayı muzdarip olanlar için elbette doğal bir çözüm mevcut. Üstelik doğal çözüm için çok fazla zaman harcamanızı da gerek yok. Horlamanın doğal çözümü için bu etkili yolu deneyebilirsiniz.

Horlamayı Önleyen Doğal Çözüm İçin Gerekli Malzemeler

horlamaya_karsi_dogal_cozum

  • 2 elma
  • 2 havuç
  • 1/4 limon
  • 1 zencefil kökü

Horlamayı Önlemenin Doğal Yolu

Yukarıda verilmiş olan malzemelerin hepsini blendırdan geçirin. Hazırlamış olduğunuz karışımı, her gece yatmadan önce için. Peki bu karışım ne işinize yaracak? C vitamini deposu olan doğal karışım, nazal yolları temizleyerek, burun deliklerini açar. Elma ve havuç, burun içini tamamen temizliyor ve zencefil de burun yollarındaki baskıyı ortadan kaldırıyor. Bu saye de daha rahat nefes aldığınız için horlama problemi de zamanla ortadan kalkıyor.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Horlamayı Önlemenin Doğal Yolu” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar