İKBALLE ŞİFALI YEMEKLER SİVİLCE İÇİN MANDALİNA KÜRÜ

Mucize Reçeteler 21 Mart 2010
301

Kanal 7’de yayınlanan ikballe şifalı yemekler proğramına konuk olan Azeri asıllı güzellik uzmanı Şems Hanım sivilceden muzdarip hanımlar için mandalina kürünü öneriyor.
İç organlarda yani karaciğer ve sindirim sisteminde meydana gelen olumsuzluklarında zaman zaman cilde yensıdığını belirterek.Öncelikle cildin temiz tutulması gerektiğini ve sivilcelerle katiyen oynanması gerektiğini belirttikten sonra,vereceği kürün sivilce oluşumunu engellediğini,ayrıca olgunlaşmış sivilceleride kısa sürede kurutarak yok ettiğini söyledi.
Hazırlanışı:Bir adet mandalina kabuğunu güneşte veya kalarifer üzerinde kurutun.Rendeleyip un şekline getirdikten sonra elde edeceğimiz bir çay kaşığı mandalin tozunun içine 2-3 damla kolonya ve 1 çay kaşığı kadar patates püresini karıştırıp sivilceli cildinize uygulayın.Sivilcelerinizin en kısa sürede yok olduğunu göreceksiniz.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“İKBALLE ŞİFALI YEMEKLER SİVİLCE İÇİN MANDALİNA KÜRÜ” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar