İnstagram Artık İnternetsiz de Kullanılabilecek

Güncel/Aktuel 25 Nisan 2017
135

Sosyal medya kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen platformların başında yer alan Instagram,artık kullanıcılarına internet olmadan da hizmet sunabilecek. 600 milyon aktif kullanıcısı bulunan İnstagram bir süredir üzerinde çalıştığı özelliği aktif hale getirerek internetsiz kullanıma açık hale getirdi.

Kullanıcılar İnternet Olmadan İnstagramı Kullanabilecek

instagram

Instagram’ın And.roid uygulaması daha önceden indirilen içeriği görmenizi sağlıyor. Yeni özellikle birlikte, kaydetme, mesajlaşma, beğeniler ve yorum yapma gibi özellikleri kullanabiliyorsunuz. Daha sonraki online kullanımlarda söz konusu işlemleri İnstagram sunucuları tarafından senkronize edilecek. Söz konusu özelliğin önümüzdeki dönemde iOS işletim sistemi ile çalışan telefonlar için de gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Ofline İnstagram’da Neler Yapabilirsiniz ?

internetsiz_instagram_kullanimi

Çevrim dışı kullanıcılar, akış yüklenmeden önceki fotoğrafları, beğenileri, video ve hikayeleri görebilecekler. Bu içeriklere beğeni ve yorum yapabilecekler. Dilediği fotoğrafı kaydedebilecek. Hatta bunlara ek olarak çevrim dışıyken yayın oluşturup taslağa kaydetme seçeneği sahip olacak bir düzenleme getirilecek. Kullanıcının bu hareketleri, yeniden internet bağlantısına ulaşıldığında otomatik olarak sisteme işlenecek.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“İnstagram Artık İnternetsiz de Kullanılabilecek” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Suyun En Sağlıklı Hali

Suyun En Sağlıklı Hali

02 Mayıs 2017
108

Sponsor Bağlantılar