İstenmeyen Tüylerden Kurtulmanın Doğal Yolu Aspirin ve Limon Suyu

Cilt Bakımı ve Güzellik 03 Aralık 2016
4686

Hanımların hayatları boyunca başına dert olan istenmeyen tüyler için için pek çok yöntem mevcut. ama bunların hemen hemen hepsi, hem oldukça acı verici, hem de soruna geçici çözümler sunuyor. Peki istenmeyen tüylerden kurtulmanın kolay ve doğal bir yolu yok mu dersiniz ? Elbette var. Bu gün sizlerle istenmeyen tüylere hem kalıcı çözüm sunan, hem de doğal iki farklı yöntem önermek istiyorum.

Aspirin ve Limon suyunun İstenmeyen Tüyler İçin Mucizevi Etkileri

aspirin_ve_limon_suyu

1 kaşık aspirini, 1 adet limonun suyu ile karıştırın. İstenmeyen tüylerden arındırmak istediğiniz bölgeyi, ılık su ile temizleyin. Bölge kuruduktan sonra, hazırladığınız karışımı tüylerin üzerine sürün. Nemli bir hal alıncaya kadar kurumasını bekleyin. Bol ılık su ile durulayın. Bu işlemi haftada 3 defa ve düzenli olarak uygulamanız gerekmektedir. Zaman içinde istenmeyen tüyleriniz yok olacak.

Limon Suyu ve Balın İstenmeyen Tüyler Üzerinde Etkisi

limon_suyu_ve_bal_karisimi

1 kaşık limon suyuna 4 kaşık balı karıştırın. Bir pamuk yardımı ile karışımı tüylerin üzerine sürün. 30 dakika sonra bol ılık su ile durulayın. Haftada 2 defa düzenli olarak uygulayın.

 

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“İstenmeyen Tüylerden Kurtulmanın Doğal Yolu Aspirin ve Limon Suyu” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar