İstenmeyen Tüylerden Nane Kürü İle Kurtulabilirsiniz

Tüm kadınların ve hatta bazı erkeklerin ortak sorunu istenmeyen tüyler. Kadınlar bu konuda çok daha muzdarip elbette. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için pek çok yöntem var. Ve bunların hemen hemen hepsi kalıcı yöntemler değil. Üstelik bazıları son derece acı verici ve uzun zaman alıcı işlemler. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın bazı doğal yöntemleri var elbette. Bu doğal yöntemlerden bir tanesi de taze nane. Nanenin sağlık açısından faydası olduğu kadar istenmeyen tüyler üzerinde de oldukça olumlu etkisi var.

istenmeyen_tuyleicin_nane

Kadınlardaki tüylenmenin sorumlusu hormonlardır. Östrojen hormonu az, testesteron hormonu da gereğinden fazla ise tüylenme problemi ortaya çıkar. Bu problemin doğal olarak çözümü de son derece kolay. Bunun için yapmanız gereken şey, 1 ay boyunca yemeklerden 15 dakika önce bir tutam nane yemek. Bir tutam nane yemenin size faydası ise, kollarda, bacaklarda ve dekolte bölgelerindeki tüylerin azalması olacak. Önemli bir konuda sizi de uyarmak isterim. Eğer naneye karşı alerjiniz var ise kesinlikle bu yöntemi denemeyin.

 

 

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“İstenmeyen Tüylerden Nane Kürü İle Kurtulabilirsiniz” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar